kamu işçi maaş

Like Tree11Beğeni

Konu: Vergi Ve Maliyet Kitaplarımı Satıyorum

Vergi-Maliyet Kitap.Satıyorum Kargo Bana Ait 8 Kitap 50 TL

**** dersanesinin maliyet ve vergi kitabı, 707 kitabı ayrıca yurdakul çaldağ maliyet kitabı aktif dersanesinin vergi ve maliyet kitabı ayrıca hocanın verdiği notlar sınav için çok işinize yaracak ****nın 3 kitapçığı soru ve cevap konu anlatımları olan kitaplarım satılıktır. kargo bana ait. Yurdakul çaldağ kitabı sadece 30 tl dir piyasada zor bulunur. Ayrı ayrı ya da toplu satışı olabilir.
    Konu SemaAdnan tarafından (18.Şubat.2014 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

Sema hanım ben staj başlarken ve geçtiğim 6 dersin kitaplarını arkadaşlara burdan gönüllü gönderdim
    belki 70-80 kişiye notları fotokopi çekip gönderdim inanın karşı tarafın ettiği dualar 30-40 tl lerden daha hayırlı ve insanı daha mutlu ediyor.

Hatta bi arkadaşımız staj başlatmayı kazandı gönderdiğim notlarla istememe rağmen benim oğlana bisiklet alıverdi rabbim bi yerlerden mutlaka karşılığını veriyor
    umutbayrak3321, efsane678 ve esrasu bunu beğendi.

İsaya katılıyorum sırf taratıp mail atıcam diye yaptığım harcama 40 tl. İnsanlara destek olmak varken yapmayın. Bu arada yurdakul hocanın kitabı türmobun sitesinde 28 tl sanırım ve sıfır maliyet hesaplayınca sizin ki kulağa pekte hoş gelmiyor.
    umutbayrak3321, efsane678 ve esrasu bunu beğendi.

Herkesin kendi fikridir. Paraya ihtiyacım var. almak isteyenler burdan veya özedenl mesaj atabilir. Ay sonunda maaş alıyorum şu an cebimde olan para 34 tl.

Mahalle baskısı dedikleri bu işte !!
    SemaAdnan bunu beğendi.

Alıntı ssrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahalle baskısı dedikleri bu işte !!
    ssrt katılıyorum bende ister bedava veririm ister satarım kitap benim ben ne yapıyım kitapları diye sormadım ki?

Alıntı SemaAdnan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ssrt katılıyorum bende ister bedava veririm ister satarım kitap benim ben ne yapıyım kitapları diye sormadım ki?

sema hanım kusura bakmayın sizi kötülemek niyetinde değilim. sizinle durumlarımız maddi yönden aynı
    bu işe bulaşan herkes sizin durumunuzda 34 tl var demişssiniz benimde şuan 3,5 tl var artı kredi kartım

alan satan memnun oldukdan sonra problem yok ben sadece satmadığımı ama karşılığını rabbim fazlasıyla verdiğini yazdım
    SemaAdnan ve efsane678 bunu beğendi.

Alıntı issademirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sema hanım kusura bakmayın sizi kötülemek niyetinde değilim. sizinle durumlarımız maddi yönden aynı
    bu işe bulaşan herkes sizin durumunuzda 34 tl var demişssiniz benimde şuan 3,5 tl var artı kredi kartım

alan satan memnun oldukdan sonra problem yok ben sadece satmadığımı ama karşılığını rabbim fazlasıyla verdiğini yazdım

dualık da yardımcı oluyorum ama şu an para ya ihtiyacım var

evliyim çocuğum var kiradayım ev sahibi evi boşaltmamı istedi herkes çektiğini bilir

Alıntı SemaAdnan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evliyim çocuğum var kiradayım ev sahibi evi boşaltmamı istedi herkes çektiğini bilir
    sema hanım kusura bakmayın sizi kırdıysam allah önünüzü açık etsin inşallah tüm çileler geçer.
    İnanın herkes aynı durum da
    efsane678 ve SemaAdnan bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)