kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni

Konu: Maliyet Muhasebesi,Hukuk,Meslek Hukuku,Finansal Tablolar Analizi Sınavlarına Girecekler

Maliyet Muhasebesi,Hukuk,Meslek Hukuku,Finansal Tablolar Analizi Sınavlarına Girecekler

arkadaş sınava 2 hafta kaldı ve ben daha çalışmadım maliyet muhasebesi,hukuk,analiz, meslek hukuku sınavlarına girecem acaba nasıl bir yol izlememi önerirsiniz çalışan biriyim ve nasıl bir plan yapmam doğru olur hangi konulara ağırlık vermeliyim önerilerinizi bekliyorum.

Kaçıncı girişiniz olacak bilmiyorum.. ama 4 ders için biraz geç kalmışsınız...

arasından anladığınız kesin geçerim dediğiniz dersleri seçin diyebilirim.. bütün derslere çalışmaya çalışmak zaman kaybı ve konu kaybına neden olabilir..

kolay gelsin.

Alıntı netlook01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçıncı girişiniz olacak bilmiyorum.. ama 4 ders için biraz geç kalmışsınız...

arasından anladığınız kesin geçerim dediğiniz dersleri seçin diyebilirim.. bütün derslere çalışmaya çalışmak zaman kaybı ve konu kaybına neden olabilir..

kolay gelsin.
    ilk girişim girmesemde hakkım yanmıyor aslında sadece param gidiyor. ancak düşünüyorum. meslek hukuku ve analiz ile maliyet derslerine girsem. hukuktanda sadece bir sefer okusam tam olarak kanun cümlesini yazmama gerek yok heralde geçermiyim diye düşünüyorum. acaba ne yapsam sizce.

Alıntı Muhasebe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş sınava 2 hafta kaldı ve ben daha çalışmadım maliyet muhasebesi,hukuk,analiz, meslek hukuku sınavlarına girecem acaba nasıl bir yol izlememi önerirsiniz çalışan biriyim ve nasıl bir plan yapmam doğru olur hangi konulara ağırlık vermeliyim önerilerinizi bekliyorum.
    çok geç kalmışsınız meslek hukuku ve hukuk dersine yoğunlaşın diğer dersler yetişmesi imkansız , alt yapınız varsa ayrı tabiki kararı en iyi siz verirsiniz

temel hukuka kesin gir.eğer kendine güveniyorsan iyi olduğun 2 derse daha gir.eğer nötr sen analiz yada meslekten birine gir.kişisel görüşüm analize gir.meslek hocası biraz cins.ya sınavda kasıyor yada puanlamada

Alıntı sidarta_77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    temel hukuka kesin gir.eğer kendine güveniyorsan iyi olduğun 2 derse daha gir.eğer nötr sen analiz yada meslekten birine gir.kişisel görüşüm analize gir.meslek hocası biraz cins.ya sınavda kasıyor yada puanlamada
    Maliyet Muhasebesinden ne olur? zor olur mu acaba bu dönem. Meslek hukuku sınavını pek kasmıyorum ama dediğin gibi puanlama ne olur bilinmez ama bana zor bir ders gelmiyor aksine hukuk bana ezber geliyor sanki ezberle gir yani mantığını özünü yazmak yeterlimidir acaba huku sınavına. birde analiz derside zorlayacağını düşünmüyorum. ama dediğim gibi maliyet ve hukuk ne olur acaba nasıl çalışayım bu derslere.nelere dikkat etmeliyim

ilk girişim girmesemde hakkım yanmıyor aslında sadece param gidiyor. ancak düşünüyorum. meslek hukuku ve analiz ile maliyet derslerine girsem. hukuktanda sadece bir sefer okusam tam olarak kanun cümlesini yazmama gerek yok heralde geçermiyim diye düşünüyorum. acaba ne yapsam sizce.
    bence baya geç kalmışsınız hukuk i kelmesi kelmesine istiyor vergi haric sanırım (özellikle meslek hocası )az derse çalışın **** nın notlarını bulun bence kolay gelsin...

Maliyet Muhasebesinden ne olur? zor olur mu acaba bu dönem. Meslek hukuku sınavını pek kasmıyorum ama dediğin gibi puanlama ne olur bilinmez ama bana zor bir ders gelmiyor aksine hukuk bana ezber geliyor sanki ezberle gir yani mantığını özünü yazmak yeterlimidir acaba huku sınavına. birde analiz derside zorlayacağını düşünmüyorum. ama dediğim gibi maliyet ve hukuk ne olur acaba nasıl çalışayım bu derslere.nelere dikkat etmeliyim
    hukukta ****nın ince kitabına çalıştım ve öyle çok da çalışmadım 65 aldım.tüm dersler içinde en kolay ders hukuk.meslek hukuku görünürde kolay olsa da bu komisyonda artık zor dersler kategorisinde.sadece maliyete çalışacaksanız iki hafta yeterli yanında bir ders daha olursa yetmez

Maliyetten içimden bir ses bu sefer planlı dağıtımı soracaklar gibi geliyor

birde safha bekliyorum ben
    netlook01 bunu beğendi.

Arkadaşlar işçilik ve planlı dağıtım içimden geçenler... birde normal maliyeti sordular ama .. değişkeni sorup gelir tablosunda katkı payı ve değişkenler ve sbt ayrımını görmek isteyebilir gibime geliyor.. yani değişken maliyet ve gelir tablosu..

işçilik yevmiye kayıtları soruya çok müsait ...

his işte ....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)