kamu işçi maaş

Konu: 2014 Haziran Vergi Sınavı için İstanbul Avrupa Yakasında Kursa Gitmeyi Düşünen Var mı ?

2014 Haziran Vergi Sınavı için İstanbul Avrupa Yakasında Kursa Gitmeyi Düşünen Var mı ?

ben haziran sınavı için kursa gideceğim inşallah.gitmeyi düşünen başka arkadaşlarda varsa belki grup indirimi yapabiliriz.daha önce giden arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim

sanırım bu konuda yalnızım haftasonu bu işi halledeyim.fırsat bulursam vergiyle ilgili paylaşımlar yapacağım haftalık olarak.bir nevi etüd grubu gibi olur.haziranda vergiye girecekler nisan ayıyla beraber çalışmalara başlayalım inşallah

Alıntı sidarta_77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım bu konuda yalnızım haftasonu bu işi halledeyim.fırsat bulursam vergiyle ilgili paylaşımlar yapacağım haftalık olarak.bir nevi etüd grubu gibi olur.haziranda vergiye girecekler nisan ayıyla beraber çalışmalara başlayalım inşallah
    size **** uygun değildi galiba,ancak sadettin hoca yoksa diğer ****lara **** demem...o bir tane vergi konusunda bilgeyi zaten biliyorsunuz bende nisan başında başlıycam çalışmaya bu sınavda az zamanda başlamıştım hızlandırılmış kursa gittim siz normal süreli kursa gidin çok hızlı geçiyorlar hoca ne yapsın 30 saatte anlatıyor biz vuk ve 6183 e hiç bakamadık bile nokta atış konu söyledi hoca böyle...

evet kurslar 29 martta başlıyormuş ****da.büyük ihtimal bakırköye yazılacağım staja başlamada da oraya gitmiştim.bildiğim yerden şaşmayayım.oranın vergi hocasının da iyi olduğunu söyledi giden arkadaşlar.tek sorun sınıflar biraz kalabalıkmış.bir masa da 3lü zaman zaman 4lü oturmuş bizlere çok da sıkıntı yaratmaz sanırım

ben önceki 3 sınavda hiç çalışmadan,çalışamadan, iş yoğunluğundan kursa gidememiştim kursa gidince vergi ile ilgili hiç bir şey bilmediğimi gördüm.elimdeki fotokopiler ile bir daha baştan çalışıcam.

kasım sınavı için ****ya gitmiştim, pek faydalı olmadı.
    bunda kalırsam mecidiyeköy civarı gitmeyi düşünüyorum bende.
    **** olur heralde.

arkadaşlar Ozan Bingöl hoca Haziran 2014 yeterlilik vergi dersi için İstanbul Mecidiyeköyde bir kursta ders verecekmiş Pazar günleri, twittere yazmış yer ve saat için bilgi@ozanbingol.com.tr adresine mail atın diyor. İyi anlatıyormuş bilgilerinize, paylaşmak istedim. hepinize başarılar Allah'a emanet olun...

Alıntı sümeyye1988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Ozan Bingöl hoca Haziran 2014 yeterlilik vergi dersi için İstanbul Mecidiyeköyde bir kursta ders verecekmiş Pazar günleri, twittere yazmış yer ve saat için bilgi@ozanbingol.com.tr adresine mail atın diyor. İyi anlatıyormuş bilgilerinize, paylaşmak istedim. hepinize başarılar Allah'a emanet olun...
    haftasonu bakırköy ****da yer kalmadığı için mecidiyeköy **** ya yazıldım.kursa gitmeyi düşünenler sınavdan hemen sonra kayıt olsun.yer kalmama durumları oluyormuş.sınavlar açıklandıktan sonra hızlandırılmış kurslarda talebe göre oluyormuş.kesin açılır diye birşey yokmuş yani.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)