kamu işçi maaş

Like Tree12Beğeni

Konu: Yine Yine Yine Yine Maliyet Muhasebesi :(

Yine Yine Yine Yine Maliyet Muhasebesi :(

maliyetten son 2 hakkım. sınavı geçen arkadaşlardan özellikle dershane notları kitaplar, sorular,cd mümkünse rica ediyorum bana gönderin lütfen .bulabildiğim ne varsa çalışacağım.

Alıntı esrasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maliyetten son 2 hakkım. sınavı geçen arkadaşlardan özellikle dershane notları kitaplar, sorular,cd mümkünse rica ediyorum bana gönderin lütfen .bulabildiğim ne varsa çalışacağım.
    Benim son hakkım ve bu vergi içinde geçerli.Bu sınavda denetimden girdim geçmişim allaha şükür fakat sevinemedim bile hemen stres bastı geriliyorum.Fakat bu sınava bakılırsa maliyet hocası artık sonuç değil gidişata da puan veriyor.Dilekçeler maillerin etkisi olmuş
    ozozca bunu beğendi.

maliyetten geçmek isteyen arkadaşlara tavsiyem, aof nin maliyet muhasebesi kitabını baştan sona karalayarak çözerek okumaları, sonrasında ****nın kitabının denemelerine şöyle bir göz gezdirseniz ne çıkarsa çıksın çözersiniz..

Alıntı betul77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim son hakkım ve bu vergi içinde geçerli.Bu sınavda denetimden girdim geçmişim allaha şükür fakat sevinemedim bile hemen stres bastı geriliyorum.Fakat bu sınava bakılırsa maliyet hocası artık sonuç değil gidişata da puan veriyor.Dilekçeler maillerin etkisi olmuş
    betül hanım çok şükür ben vergide 65 ile geçtim. Hotmail adresinde 2 farklı not vardır onları ezberledim notlardaki eksik kısımları da **** kitabından çalıştım. Herşeyden önce en çok puan alabileceğim kanun hangisiyse onlara ağırlık verdim.vuk çok uzundu ve sadece önemli yerleri çalıştım ama kdv kurumlar gelir amme mtv çok iyi ezberledim.Ammeden çıkabilecek 10-25 arası paunlık soruyu baştan eledim yani açığımı kapatmak için diğer kanunlara çok iyi çalıştım. Maliyete de çalışmıştım vergiden çok ama kısmet değilmiş

aöf kitabını nerden bulabiliriz internetten mi alsam? hangisi ayrıntılı yazabilir misiniz?

bilgisayar ortamında okurum dersen, internet maliyet muhasebesi .pdf anadolu yaz çıkar.. yok ben kitaptan çalışırım diyorsan aof bürolarına uğra ordan yardımcı olurlar yoksa sahaflarda illaki vardır..internettede satanlar mutlaka vardır..
    esrasu bunu beğendi.

betül hanım çok şükür ben vergide 65 ile geçtim. Hotmail adresinde 2 farklı not vardır onları ezberledim notlardaki eksik kısımları da **** kitabından çalıştım. Herşeyden önce en çok puan alabileceğim kanun hangisiyse onlara ağırlık verdim.vuk çok uzundu ve sadece önemli yerleri çalıştım ama kdv kurumlar gelir amme mtv çok iyi ezberledim.Ammeden çıkabilecek 10-25 arası paunlık soruyu baştan eledim yani açığımı kapatmak için diğer kanunlara çok iyi çalıştım. Maliyete de çalışmıştım vergiden çok ama kısmet değilmiş
    Sağolun açıklamalarınız için.Bende 40 la kaldım vergiden uygulamaya çok iyi çalışıp dediğiniz gibi sonrada gv kurumlara yogunlaşıcam.Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin kasım ayındaki sınavda bizede mali müşavir olmayı nasip etsin.2 dersede giricem ama içimde de dosya yakma korkusu var
    esrasu ve ozozca bunu beğendi.

Alıntı hızırbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgisayar ortamında okurum dersen, internet maliyet muhasebesi .pdf anadolu yaz çıkar.. Yok ben kitaptan çalışırım diyorsan aof bürolarına uğra ordan yardımcı olurlar yoksa sahaflarda illaki vardır..internettede satanlar mutlaka vardır..
    teşekürler

teşekürler
    Ben bulamadım aof maliyet muhasebesini bulan olursa smmm_yeterlilik@hotmail.com adresine yükleyebilirmi

Alıntı betul77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bulamadım aof maliyet muhasebesini bulan olursa smmm_yeterlilik@hotmail.com adresine yükleyebilirmi

Buyrun betül hnm,

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/_layo...?c=MUH301U&s=1

benimde son 2 hakkım tek ders maliyet kaldı.****ya gittim ama yine kaldım bi faydasını görmedim bu dönem kendim çalışarak girmek istiyorum sınava hayırlısı artık.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)