kamu işçi maaş

Konu: Kartvizit Bastırma

Kartvizit Bastırma

Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

[QUOTE=Maliyetkabusu;394506]Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.[/QUOTE

Kartvizit bastırabilirsin bu konuda hukuki bir sınırlama yok.
    Stajyer smmm olarak kartviziti olanları bile tanıyorum ben

[QUOTE=ozatkan_86;394520]
    Alıntı Maliyetkabusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahın izniyle sınavı geçtik ve SMMM olmaya hak kazandık. Kendimize smmm olarak kartvizit bastırabilirmiyiz? Şuanda büro açmayı v.s. düşünmüyorum.Ama bir yandanda eşe dosta kartımı verip piyasa oluşturmak amacındayım. Hukuki açıdan bir sıkıntı olur mu? kartvizite sadece isim soyisim telefon ve mail adresi yazdıracağım? Bilgili arkadaşlardan yanıt bekliyorum.[/QUOTE

Kartvizit bastırabilirsin bu konuda hukuki bir sınırlama yok.
    Stajyer smmm olarak kartviziti olanları bile tanıyorum ben
    stajyer smmm mi yuh

ben bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü sınavı kazanıp smmm olmaya hak kazanmışsın. Ve üzerine tutupta başka bir adres yada başka bir büro şirket adresı yazmadıkça sorun olmaz. Çünkü artık SMMM sin. sadece ruhsat almayı bekliyorsun. bu arada tebrikler.

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Kartvizitte SMMM ünvanını kullanmamak kaydı ile isim soyisim telefon ve mail adresi içerecek şekilde bastırılabilir. Hatta bunu herhangibiride yapabilir. Ünvan kullanmak için ruhsatınızı almanız gerekir.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Alıntı merkür2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartvizitte SMMM ünvanını kullanmamak kaydı ile isim soyisim telefon ve mail adresi içerecek şekilde bastırılabilir. Hatta bunu herhangibiride yapabilir. Ünvan kullanmak için ruhsatınızı almanız gerekir.
    Ruhsatı elimize aldıktan sonra bastıralım diyorsun yani ustad?

Herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Daha önce bastıranları biliyorum üstelik siz sınavı kazanmış smmm olmaya hak kazanmışşınız.

Odaya bugün kaydımı yaptırdım ve sordum bir sorun yok bastırabilirsiniz dediler.artık resmen mali müşavirsi dediler büro bile açabilirmişiz

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Ruhsat başvurusunu yaptıktan sonra tabiiki sorun olmaz. Sınavı kazanıp ruhsat başvurusu yapmayanlar için ünvan kullanılamaz.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)