kamu işçi maaş

Like Tree2Beğeni

Konu: Stajyer Sıkıntıları

Stajyer Sıkıntıları

Merhabalar değerli müşavir ve aday arkadaşlar ben daha 1 yıllık stajerim ve her stajer gibi sıkıntılarım var. Ne denilirse yapmama ragmen hiç birşey ögretilmiyor 1 yıl içinde en basiti bir kdv beyannamesini bırakın hesaplanma sürecinde bile bulunmadım bırakın bunları dosya bile düzenletmiyor sadece hasılat faturalarını programa giriyorum. Nası aşarım bu durumu bilmiyorum müşavirle de konuşamıyorum ortada alacağım puan var. Şimdi şunu öğrenmek istiyorum düşük bir puan verdiğinde (ki çok korkuyorum bu durumdan) benim bu duruma karşı yapabileceğim bir şey varmı yoksa kaderime razımı geliyorum.

NOT : Lütfen forum kurallarına uyunuz. Başlık tarafımca değiştirilmiştir.
    Konu a.makineci tarafından (16.Haziran.2017 Saat 13:42 ) değiştirilmiştir.

Alıntı ez_zeytun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar değerli müşavir ve aday arkadaşlar ben daha 1 yıllık stajerim ve her stajer gibi sıkıntılarım var. Ne denilirse yapmama ragmen hiç birşey ögretilmiyor 1 yıl içinde en basiti bir kdv beyannamesini bırakın hesaplanma sürecinde bile bulunmadım bırakın bunları dosya bile düzenletmiyor sadece hasılat faturalarını programa giriyorum. Nası aşarım bu durumu bilmiyorum müşavirle de konuşamıyorum ortada alacağım puan var. Şimdi şunu öğrenmek istiyorum düşük bir puan verdiğinde (ki çok korkuyorum bu durumdan) benim bu duruma karşı yapabileceğim bir şey varmı yoksa kaderime razımı geliyorum.
    80 puan altı stajın başarısız olduğu anlamına geliyor. Yani 80 puandan az alırsan geçersiz oluyor çalıştığın süre

Kendini geliştiremediğin bir yerde bekleme, geleceğin için geliştirmen lazım kendini

Alıntı HAKAN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 puan altı stajın başarısız olduğu anlamına geliyor. Yani 80 puandan az alırsan geçersiz oluyor çalıştığın süre
    bunu biliyorum benim öğrenmek istediğim bu puanı haketmediğim halde verirse yani 80 altı puan. işte ondan sonra yapılacak bişi varmı.

Alıntı ez_zeytun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu biliyorum benim öğrenmek istediğim bu puanı haketmediğim halde verirse yani 80 altı puan. işte ondan sonra yapılacak bişi varmı.
    o konuda bilgim yok

Kendini geliştiremediğin bir yerde bekleme, geleceğin için geliştirmen lazım kendini
    Kesinlikle haklısınız ama 7 yıldır bu şirkete çalısıyorum ve evliyim işin aslı geçim derdinden kımıldıyamıyorum. Ön muhasebeyle başladım staj kazandım ve şimdi yerimde sayıyorum. gözümün önünde bilgisiz stajım geçiyor içim çooookk sıkılıyor. (

Meslek lisesi çıkışlı mısınız?

Meslek lisesi çıkışlı mısınız?
    yok değilim neden sordunuz

7 yıldır çalışıyorsunuz ve hala kdv beyannamesi nasıl yapılır öğretmediyseler bilinçli olarak öğrenmenizi istemiyorlardır ve muhtemelen ellerinin altında olun fazla bilgi fazla maaş düşüncesiyle öğretmiyorlardır. kendinize hak hukuk bilen bir yer aramanızı tavsiye ederim.

Alıntı mlkkrsln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yıldır çalışıyorsunuz ve hala kdv beyannamesi nasıl yapılır öğretmediyseler bilinçli olarak öğrenmenizi istemiyorlardır ve muhtemelen ellerinin altında olun fazla bilgi fazla maaş düşüncesiyle öğretmiyorlardır. kendinize hak hukuk bilen bir yer aramanızı tavsiye ederim.
    üstadım aslında şöle bişi var işten çıkarsam müşavir gıcık olup az puan verecek diye yerimden kımıldıyamıyorum herşeye he diyorum ve eğitilmiyorum. Bu sebepten az puan verirse buna karşın bir adalet arıyışına girersem ne yapabilirim bunun peşindeyim. hani az puan verdi diye oda yada başka organlar araştırma yapıyormu yada başka yollarla hakkımızı arıyabilirmiyiz. bunun için burda yarım paylaşmıştım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)