kamu işçi maaş

Konu: E-Use Cd'ler

E-Use Cd'ler

Merhabalar
    E-use cd leri internet bağlantısı olmadan çalışabiliyormuyuz. Mesela bayram boyunca ben tatile gideceğim; gittiğim yerde internet bağlantım olmayacak. Bu sürede cd lerden çalışıp tatilden dönünce internet bağlantısı ile güncelleme yapsam acaba olurmu?
    Teşekkürler

Herkese saygılar ve sevgiler.

Ogün Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ogün Güneş Guest

E-Use Cd'ler

Derslerin takibi için 1,2,3. cd lerde internet bağlantısı istemiyordu ancak 4.cd de arada bi internet bağlantısı istiyor.

Re: E-Use Cd'ler

Alıntı stajyer32 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhabalar
    E-use cd leri internet bağlantısı olmadan çalışabiliyormuyuz. Mesela bayram boyunca ben tatile gideceğim; gittiğim yerde internet bağlantım olmayacak. Bu sürede cd lerden çalışıp tatilden dönünce internet bağlantısı ile güncelleme yapsam acaba olurmu?
    Teşekkürler

Evet. İnternetsiz çalışıp sonra güncelleyebilirsiniz. Ama 4. cd yi bilmiyorum.
    İyilik yap denize at. Balık bilmezse Halık (Allah) bilir.

E-Use Cd'ler

Sevgili Ogün benim 4.cd de bu tür de bir bağlantı hiç istenmedi.Bağlantısız çalıştım ve bitirip aktardım.
    Hiç kimse,görmek istemeyen kadar kör değildir.

Ogün Güneş Guest

E-Use Cd'ler

Bende nedense istedi, hala da istiyor, bazen tam notebook u alıp salona gidiyorum hem aile ortamı hem use yapayım diyorum bir anda internet bağlantısı isteyince use yi ertesi güne sallıyorum.

E-Use Cd'ler

Selam Ogün, sendeki sorunun sebebini söyleyeyim çünkü benimde başıma geldi. Eğer Laptop sürekli internete bağlı ise E-use de sürekli internete bağlanıp serveri kontrol etmek istiyor. Ve bu bazen slaytların açılmasını o kadar geciktiriyor ki, insan illalah ediyor.Ben bunu fark ettikten sonra E-Use kullanırken Laptop u internetten koparıp öyle çalışmaya başladım.Sana da tavsiye ederim.

İyi günler.
    SMMM G. BOZKURT

Ogün Güneş Guest

E-Use Cd'ler

Teşekkürler bunu öğrenmem iyi oldu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)