kamu işçi maaş

Like Tree12Beğeni

Konu: Allengirli Bir İş

Allengirli Bir İş

Firma Çin den mal getiriyor ama daha az vergi ödemek için Bulgaristanda firma kurdu ve mal Türkiyeye girmeden transit ticaret şeklinde Bulgaristana gidiyor orada 1 hafta 10 gün istirahat ediyor sonra oradaki firma ihracat yapıyor işveren aynı biz de burda Çinden gelen mala tur attırıp Bulgaristandan girişini yapıyoruz.Transit ticarette birazcık kar payı koyup Bulgaristana transfer ticaret yapıyor sonra oradan da üzerine biraz fiyat bindirilerek alışını yapıyoruz hem Bulgaristanda ihracat yapmış oluyor burdan daha az vergi ödüyor hemde malın bize giriş fiyatı artıyor herşey yasal herşey resmi bütün vergiler ödeniyor hiç bir alavere dalvere yok lakin genede kafalar karışıyor acaba ilerde sıkıntı olurmu buna benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Teşekkürler.

demiral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demiral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı stajerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firma Çin den mal getiriyor ama daha az vergi ödemek için Bulgaristanda firma kurdu ve mal Türkiyeye girmeden transit ticaret şeklinde Bulgaristana gidiyor orada 1 hafta 10 gün istirahat ediyor sonra oradaki firma ihracat yapıyor işveren aynı biz de burda Çinden gelen mala tur attırıp Bulgaristandan girişini yapıyoruz.Transit ticarette birazcık kar payı koyup Bulgaristana transfer ticaret yapıyor sonra oradan da üzerine biraz fiyat bindirilerek alışını yapıyoruz hem Bulgaristanda ihracat yapmış oluyor burdan daha az vergi ödüyor hemde malın bize giriş fiyatı artıyor herşey yasal herşey resmi bütün vergiler ödeniyor hiç bir alavere dalvere yok lakin genede kafalar karışıyor acaba ilerde sıkıntı olurmu buna benzer bir durumla karşılaşan oldu mu? Teşekkürler.
    Sayın stajerim,

Kusura bakmayın mesajlarınızı okudukça renk geliyor foruma gülme krizine giriyorum

Umarım cevap verecek birileri çıkar yorumumu sona bırakıyorum.

İyi Günler,
    efsane678 bunu beğendi.
    Tarafımca yazılan mesajlar şahsi görüşlerim olup, her hangi bir hukuki sorumluluğum yoktur.

Ben bunda gülecek bir şey göremiyorum hayatın gerçekleri biz bol düzeltmeli sıradan ofis muhasebesi tutmuyoruz her sektörde her tür işle ilgileniyoruz biliyorsan konuş seni bir alim sansınlar bilmiyorsn sus adam sansınlar

bence siz otutunda kendi halinize gülün

bulent249 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulent249 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Ben bunda gülecek bir şey göremiyorum hayatın gerçekleri biz bol düzeltmeli sıradan ofis muhasebesi tutmuyoruz her sektörde her tür işle ilgileniyoruz biliyorsan konuş seni bir alim sansınlar bilmiyorsn sus adam sansınlar

Sorunuza cevap verecektim ancak bu yazınızı görünce vazgeçtim.
    efsane678 ve stajerim bunu beğendi.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    admin isimli Üye şuanda  online konumundadır Administrator

Hakaret sebebiyle forumdan 10 gün uzaklaştırıldınız. Tekrarı halinde üyeliğiniz tamamen silinecektir.

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Yazı dilinin,konuşma dilinden farklı olduğunu ne zaman öğreneceğiz merak ediyorum....
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Alıntı demiral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın stajerim,

Kusura bakmayın mesajlarınızı okudukça renk geliyor foruma gülme krizine giriyorum

Umarım cevap verecek birileri çıkar yorumumu sona bırakıyorum.

İyi Günler,
    Sanırım bu arkadaş takdire şayan bir harekette bulunmuş ki tebrik ve teşekkür alırken hakaret eden değilde hakareke uğrayan yasaklanmış bunu da sorgulamak lazım diye düşünüyorum.Saygılar.
    karapinar ve AYSE bunu beğendi.

AYSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AYSE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sn tanca yorumunuza kesinlikle katılıyorum. Engelleme tek taraflı olmamalıydı, iki tarafa da ikaz veya uyarı, yeterli veya yerinde bir karar olabilirdi.
    Ölüm varsa bu dünyada.. zulüm var.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    admin isimli Üye şuanda  online konumundadır Administrator
    Alıntı tanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu arkadaş takdire şayan bir harekette bulunmuş ki tebrik ve teşekkür alırken hakaret eden değilde hakareke uğrayan yasaklanmış bunu da sorgulamak lazım diye düşünüyorum.Saygılar.
    Demiral nickli üye içinde 5 ceza puanı eklenmiştir. Tekrarı durumunda 10 ay uzaklaştırma alacaktır.(otomatik olarak)

Sayın "stajerim" hakkında daha öncede şikayetler olduğu için uzaklaştırma aldı.

Şuan sayın demiral aynı potadadır.

Saygılarımızla

demiral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demiral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    ..............
    Tarafımca yazılan mesajlar şahsi görüşlerim olup, her hangi bir hukuki sorumluluğum yoktur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)