kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By SinanN

Konu: Noter Harçları Olmadan Şirket Kuruluşu

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Mesajlar
    1.382

    Noter Harçları Olmadan Şirket Kuruluşu

    Arkadaşlar son değişikliklerden sonra hiç kurdunuz mu ?
    Teşekkür ederim

    Defter Tasdik Harçlarında Yeni Düzenleme Yapıldı

    29847 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 77 Seri Nolu Harçlar Kanunu Genel Tebliği ile Noterler ve Ticaret Sicil Müdürlükleri tarafından tasdiki yapılan Kanuni Defterlerden alınan harçlarda değişiklikler yapıldı

    77 Seri Nolu Harçlar Kanunu Genel Tebliği‘nin 2 Madde Yasal Düzenlemeler bölümündeki 37. maddenin b bendi uyarınca YENİ KURULUŞLARDA (SERMAYE ŞİRKETLERİ DAHİL) DEFTER TASDİK HARÇLARI ALINMAYACAKTIR

    www.systemscpa.com/ Accounting Turkey-İstanbul

  2. #2
    Üyelik tarihi
    Aralık.2005
    Mesajlar
    71
    Sayın dream

    Evet kalkmıştır Sadece kuruluşlarda almıyorlar .. normal sene sonu defter tasdiklerinde alıyorlar..
    Ben geçen ay yeni Anonim şirket kurdum ödediğim 6 defter tasdik parası 130 TL tuttu..
    Day-Dream bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Şirket Olmadan Vergi Levhası Almak Ve Fatura Kesmek Mümkünmüdür
    Konu Sahibi sevketnarin Forum Türk Ticaret Kanunu
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 25.Ocak.2015, 23:06
  2. Cevap: 3
    Son Mesaj : 16.Eylül.2009, 12:04
  3. Şirket Kuruluşu
    Konu Sahibi muratt Forum Türk Ticaret Kanunu
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 07.Ağustos.2008, 17:25
  4. Cevap: 3
    Son Mesaj : 20.Haziran.2007, 17:31
  5. Şirket Kuruluşu
    Konu Sahibi saliha Forum Türk Ticaret Kanunu
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 09.Kasım.2006, 16:57

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36