kamu işçi maaş

Konu: Şube Açılışı Hk.

Şube Açılışı Hk.

Merhaba,

A.Ş. olarak 2010 yılında açılışını yaptığımız 5 şubemizin İTO' da kaydı gözükmüyor. Tescil işlemleri 2010 yılında yapılmamış.

İlgili şubelerle alakalı İTO derki.. bizde kayıtları gözükmüyor.. ( Tescil işlemler Yapılmadığı İçin )

Konu ile ilgili tekrar bir karar alıp ( Y.K. Karar ) şu şubelerde faaliyet gösteriyoruz ve yetkililerimiz şu kişilerdir desek ? Sorunu çözebilir miyiz ?

Nasıl bir yol izlemeliyiz..

Yardımcı olursanız sevinirim...

Ceza gelirse cezaya razıyız... sorun çözülsün istiyoruz..

Alıntı Clever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

A.Ş. olarak 2010 yılında açılışını yaptığımız 5 şubemizin İTO' da kaydı gözükmüyor. Tescil işlemleri 2010 yılında yapılmamış.

İlgili şubelerle alakalı İTO derki.. bizde kayıtları gözükmüyor.. ( Tescil işlemler Yapılmadığı İçin )

Konu ile ilgili tekrar bir karar alıp ( Y.K. Karar ) şu şubelerde faaliyet gösteriyoruz ve yetkililerimiz şu kişilerdir desek ? Sorunu çözebilir miyiz ?

Nasıl bir yol izlemeliyiz..

Yardımcı olursanız sevinirim...

Ceza gelirse cezaya razıyız... sorun çözülsün istiyoruz..
    Merhaba
    Şubeyi geçmiş tarihte açılmış diye tescil ettireceksiniz sanırım, Fakat bu mümkün olmayabilir araştırmanızda fayda var bilen üstadlar yazabilir.
    Benim düşüncem İlgili şubeler hakkında yeni bir karar alınız(Ticaret odası şube açılış bölümünde istenilen evraklar mevcut) ve diğer evraklar ile sıfırdan tescil ettiriniz böylece hem ceza riskinden kurtulursunuz hem de şubeleriniz tescil edilmiş olur. Tek dezavantajınız ito da şubeler yeni açılmış gibi görünür fakat onuda eski almış olduğunuz(2010 Yılı) şube açılış kararları ile 3.kişilere ispatlayabilirsiniz.

tamam teşekkür ederim. ayrıca İTO evraklarının içinde 6.sırada oda kayıt beyannamesi gözüküyor.. burada ortakların fotoğrafları diye bir bölüm var.. bizim A.Ş. iki ortakla ve iki ortak ta tüzel kişilik .. resim yapıştırmasak da olur sanıyorum.. ya da ne yapılabilir ..

Alıntı Clever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam teşekkür ederim. ayrıca İTO evraklarının içinde 6.sırada oda kayıt beyannamesi gözüküyor.. burada ortakların fotoğrafları diye bir bölüm var.. bizim A.Ş. iki ortakla ve iki ortak ta tüzel kişilik .. resim yapıştırmasak da olur sanıyorum.. ya da ne yapılabilir ..
    ben yüksek paya sahip kişilerin fotoğraflarını koyuyordum. Tüzel kişilikte ise yüksek pay fotoğraf yapıştırmayınız ama her ihtimale karşı diğer ortakların fotoğraflarını edinmenizde fayda var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)