Selamlar, fatura tahsilat noktası işi yapacak olan ( faturavizyon bayiliği ) sahıs firmasında muhasebesel olarak dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir, yazar kasa gereklimidir, verecegi hizmetlerinin arasında sigorta da oldugundan vergi dairesinde banka ve sigorta muameleleri vergisi actırılmalımı, v.s.

Asagıdaki linkte verecegi hizmetler yazıyor,


Faturavizyon bayilerinde, sağlık sigortasından araç sigortasına, DASK'tan acil ambulans hizmetine kadar her türlü sigortacılık hizmeti müşterilerin ayağına getirilmektedir. Bu sayede Faturavizyon bayileri tek noktada, kapsamlı bir hizmet portföyüne sahip olabilir ve kazançlarını arttırabilir

Fatura ödeme işleminde her fatura için 1,00TL ücret alacaksınız. Bir ay içerisinde 5000 adet işlem yaptığınız takdirde sadece fatura işleminden 5.000,00TL bedel kazanıyorsunuz. Ayrıca BAĞKUR ödemelerinde işlem ücretleri fatura ödemelerinden daha fazladır. BAĞKUR, SSK ve Trafik Cezası ödemeleri 2,00TL'dir. Kredi kartı ödemelerinde ise 2,50TL hizmet bedeli alınmaktadır. Bir ayda 500 adet kredi kartı ödemesi yaptığınız takdirde 1.250,00TL para kazanmaktasınız.
Bu kazancınızın yanında, parça kontör gönderme, uçak bileti ve sigorta poliçesi kesme işlemlerinden oldukça önemli bir gelir elde etmektesiniz.
TTNet ücretsiz başvuru işlemlerinden yaptığınız her abone başına 25,00TL kazanıyorsunuz. Bir ayda 20 adet abone yaptığınız takdirde 500,00TL sadece ADSL aboneliğinden gelir elde edebilirsiniz.
Şirketimizin yapmış olduğu kredi kartına taksitle bilgisayar satışı kampanyalarında bir ay içerisinde 3 adet bilgisayar satışı yaparsanız 150,00TL kazanırsınız.