kamu işçi maaş

Like Tree8Beğeni

Konu: Basit Usul Çay Ocağı İşleten Birinin Taksicilik Yapması Durumda Mükellefiyet Türü Hakkında

Alomaliye.com Forum'da bizim için en önemli şey saygı ve uslup... Herkes paylaşımlarını saygı çerçevesinde yapmalı. Buna özen göstermeliyiz.
    demiral bunu beğendi.

nguroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nguroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı ebru şener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alomaliye.com Forum'da bizim için en önemli şey saygı ve uslup... Herkes paylaşımlarını saygı çerçevesinde yapmalı. Buna özen göstermeliyiz.

Evet yeterki bize bilgi akışı doğru ve çabuk olsun. Sn. Demiral hiç tereddüd etmeden bizlere ulaşın.
    demiral bunu beğendi.
    Nizam Güroy
    Yönetici-SMMM

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Selamlar
    Sevgili demiral, maalesef tepkiniz yersiz ve gereksiz.Sizde yakinen şahitsiniz ki bizler burada ne alakasız mesajlar okuduk,halende okumaktayız.Ama üslubumuzdan bişey kaybetmemeye çalışıyoruz..Şu an tarafsız yazıyorum,çünkü ne sayın aşkınbulduk'u tanırım ne de sizi..Sizlerde beni tanımazsınız..
    Birincisi yine bildiğiniz gibi ve zorunlu olmadığımız gibi yorumlarımızda dayanak göstermek mecburiyetinde değiliz.
    İkincisi dayanak isteyebilirsiniz ama bu üslubla değil...
    Üçüncüsü Sn.Aşkınbulduk yorumuna "bence" diye başlamıştır.Yorumu doğru veya yanlış olabilir.Sizde üslubunca düzeltirsiniz.
    Dördüncüsü soruyu soran "weronx" arkadaşımız Sn.Aşkınbulduk'un yorumu karşısında harekete geçip işlem yaparsa ve bu yorum onun sorusu için yeterli ise kendi problemidir.Sonrasında gelipte "beni yanlış yönlendirdiniz" diyecek hali yoktur.Kaldı ki yaptığınız ilk yorum soru soran için gayet yeterlidir.
    Beşincisi, kusura bakmayın ama düzgün üslup kullanalım,saygı gösterelim diye yazan uyarıları beğendiniz ama üslubu ilk bozan maalesef sizsiniz.Sizin yorumunuz üzerine Sn.Aşkınbulduk'un yorumu gelmiştir.
    O nedenle ben çıkışınızın yersiz olduğu düşüncesindeyim..Kaldı ki hiçbir üyeye de bu şekilde cevap yazma hakkımız yoktur..Hem Aşkınbulduk yeni bir üyede değildir.Uzun zamandır aramızdadır.Az çok yorumlarından nasıl biri olduğu konusunda bir fikriniz vardır.O yüzden hepinizi biraz daha sakin olmaya ve gereksiz çıkışlar yapmamaya davet ediyorum..
    Saygılar
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

demiral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demiral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sayın twolf,

Maalesef size bu konuda katılmıyorum burada bir bilgi paylaşılıyor ise bence,şöyle,böyle gibi ifadeler ile maalesef cevap verilecek konular değil ben katılmıyorum bu şekilde kabulleniyorsanız orası ayrı benim kızmamdaki sebep herkes yorumunu yapacak tabiiki bilgisini paylaşacak ama sırf mesaj olsun diye gereksiz ve dayanaksız mesajlar ile değil içerisinde bilgi ve dayanağı olan kanun maddesi ile örtüşen cevaplar verilmelidir aksi takdirde bu forumun ve bizlerin ayrıcalığı nerede kalmıştır.

Son olarak ilgili forum üyesinin son mesajını forum yönetimi sildiği için göremiyorsunuz son mesajını görseniz umarım böyle bir cevap yazmazdınız üslüb benim yazdığım gibi bozulmaz maalesef benim yazdığım cevapları hakkınca bilgi ile dayanak ile kanun ve nizam ile verilmesi ile alakalı siz buna üslüb bozma diyorsanız bende size bir şey demiyorum. Üslüb şahsıma yapılan hakaret ile bozulur.

İyi Günler.

koraykarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koraykarakaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Tüm arkadaşlar hepinizden rica ediyorum, lütfen sakin olalım ve bu meseleyi daha fazla uzatmayalım.

Sayın Aşkınbulduk bu konuda bence asli kusurludur, evet biraz sınırları zorlayan bir tepki vermiştir ve bu mesaj moderasyon tarafından silinmiştir. Diğer taraftan Sayın Aşınbulduk, forumun eski üyelerinden biridir, ve bu güne kadar şu son olay hariç en ufak bir saygısız tavrına şahit olmadım.

Sayın Demiral ise yazılan mesaj konusunda tepki göstermiş olmakta çok haklı olmasına rağmen, tali kusurludur. Zira gerginliği ilk başlatan kendisidir.

Şimdi azıcık ta hatırım varsa sizler nezdinde,Sayın Demiral ve Sayın Aşınbulduktan bir ricam olacak, lütfen karışılıklı olarak özür dileyelim ve bu tatsızlığı daha fazla uzatmayalım.

Zaten 5-10 tane mesajı olup, yeni üye olan ve her türlü nezaketsizliği yapan çok sayıda üye var, sizler yapmayın bari.

Biz kendi aramızda birlik olalım ki, hem forum amacından sapmasın, hem de bu kırgınlık sona ersin.

Bugüne kadar ki ilk ve tek ricamı yapıyorum size.
    ferhat ve ebru şener bunu beğendi.
    Tarafımca yazılan mesajları şahsi görüşlerim olup, her hangi bir hukuki sorumluluğum yoktur.

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Selamlar..
    Açıkcası tam olarak burda neler döndüğünü anlayamadım Silinen mesajlardan haberim yok..Ben o an ekranımda hangi yorumları okuduysam onların üzerinden yorum yaptım..Belkide yapmamalıydım bilemiyorum...Sürekli üslub ve seviyeyi düşürmemek adına nedensiz bir uyarı yapma ihtiyacı hissediyorum..Niye kendime böyle bir görev addeddim onu bile bilmiyorum
    Yorumumda eğer gereksiz bir haksızlıkta bulunduysam sevgili demiral'dan özür diliyorum..Fakat Şu an ekrandaki yorumları baştan aşağıya okuyan biri zannediyorum benim gibi düşünecektir,bende yanılgıya düşmüş olabilirim..
    Her neyse,sonuçta Allah izin verdiği ölçüde daha çok şeyler paylaşacağız.O yüzden dargınlık kırgınlık küskünlük, bu tip şeyler olmasın,bize yakışmaz.Saygıyı,Sağduyu ve hoşgörüyü elden bırakmayalım diyelim ve yine görevimizi yapmış olalım..
    Saygılar
    koraykarakaya ve ebru şener bunu beğendi.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)