taşeron kamu işçi maaş programı

Like Tree3Beğeni

Konu: E Yoklama Tutuldu Ne Yapılacak Hiçbir Bilgi Yoktur

E Yoklama Tutuldu Ne Yapılacak Hiçbir Bilgi Yoktur

Dün bir açılışımıza yoklama tutuldu E-yoklama ve firmaya "E-Yoklama İmza Formu" diye bir belge verilmiş belgede sadece yoklama tutulduğuna dair imza var ancak hiçbir bilgi yer almamakta yani yoklamaya hangi bilgiler yazdı (işçi varmı, d.baş ne yazdı vb.)
    Bu durumda biz yoklama fişini nereden alacağız? Firma şifresi ile internet vergi dairesine girdiğimde yoklama ile ilgili hiçbir bölüm göremedim
    Yoklama bilgilerini nasıl alacağız? Teşekkürler

vergi dairesini ara. yoklama servisini oradan olumlu mu olumsuz olduğunu öğrenebilirsin.

Alıntı zhd91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vergi dairesini ara. yoklama servisini oradan olumlu mu olumsuz olduğunu öğrenebilirsin.
    Üstat sorun o değil sadece bu sistem yapılırken mükellefler sistemden yoklamaları döküm alabilecekti ancak böyle bir menü yoktur hatta sicil servisinin hiç bilgisi yoktur

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/...AK_SORGU_GIRIS sorgulama yapıldığında gelebilir.
    sorununuzu https://intvd.gib.gov.tr/geribildirim/onGiris.jsp bildirebilirsiniz.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Alıntı SerhanSerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün bir açılışımıza yoklama tutuldu E-yoklama ve firmaya "E-Yoklama İmza Formu" diye bir belge verilmiş belgede sadece yoklama tutulduğuna dair imza var ancak hiçbir bilgi yer almamakta yani yoklamaya hangi bilgiler yazdı (işçi varmı, d.baş ne yazdı vb.)
    Bu durumda biz yoklama fişini nereden alacağız? Firma şifresi ile internet vergi dairesine girdiğimde yoklama ile ilgili hiçbir bölüm göremedim
    Yoklama bilgilerini nasıl alacağız? Teşekkürler
    Mükellef vergi dairesine gidip internet vergi dairesi şifresi alacak. Yeni internet vergi dairesi adresinden giriş yaparak yoklama fişinin çıksını alabilirsiniz. Daha biraz önce yaptım. Şahıs ise yine internet vergi dairesinden E-Tebligat başvurusu yapmayı unutmayın. Şirket ise elden evrak ile e-tebligat başvurusu yapılacak.
    İyi çalışmalar.

Alıntı Erhan Günce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükellef vergi dairesine gidip internet vergi dairesi şifresi alacak. Yeni internet vergi dairesi adresinden giriş yaparak yoklama fişinin çıksını alabilirsiniz. Daha biraz önce yaptım. Şahıs ise yine internet vergi dairesinden E-Tebligat başvurusu yapmayı unutmayın. Şirket ise elden evrak ile e-tebligat başvurusu yapılacak.
    İyi çalışmalar.
    Üstat maliye şifresi var ama ben öyle bir yer göremedim hangi menüden aldınız

Alıntı SerhanSerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat maliye şifresi var ama ben öyle bir yer göremedim hangi menüden aldınız
    Bu eskiden beri kullandığımız https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp internet vergi dairesi adresi buradan dediğiniz gibi herhangi bir görüntü yoktur.

Yeni internet vergi dairesi sayfası açtılar. Adresi https://intvrg.gib.gov.tr/ bu adresten giriş yaparmısınız?
    ZİNDAN bunu beğendi.

ZİNDAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ZİNDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Erhan Günce'nin dediği gibi şifre ile giriş yaptıktan sonra, E-Yoklamadan görülebiliyor. Gayet iyi olmuş.
    Erhan Günce ve Day-Dream bunu beğendi.

Ok tabi biz eski sistemden devam ediyoruz
    Teşekkürler

Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Yeni int vergi dairesi ile ilgili bir sıkıntı dile getireyim. Bu yeni internet vergi dairesi sayfasına mükelleflerin şifreleri ile veyahut komşu meslek mensubunun şifresi ile hiçbir sıkıntı olmadan girebiliyorum. Fakat kendi şifrem ile asla giremiyorum. 444 lü noları aradım ama bir türlü çözemediler. Başka tarayıcı veya başka bilgisayardan da denedim olmadı. Başına benden başka böyle bir sorun gelen varmı acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)