taşeron kamu işçi maaş programı

Sonuç: Vergi sorunları?

Katılımcı sayısı
2. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Vergi sorunları?

1 50,00%
  • Kod'dan çıkmak?

1 50,00%
  • KDV iade ?

2 100,00%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Like Tree22Beğeni

Konu: Vergi Sorunları

ömer özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ömer özcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Üyeliği Durduruldu

Vergi Sorunları

Vergi sorunları yaşayan şahıs şirket veya firmaların sorularını bekliyorum

sorunuzu biraz açarmısınız bu ankette neyi merak ediyorsunuz vergi sorunlarından kastınız nedir biraz daha açık net şeffaf yazarsanız ona göre cevapların sayısı artacaktır teşekkürler.Anketi ve soruyu tekrar gözden geçirip düzenleme yapmanız faydalı olacaktır,zira çok ucu açık ve yuvarlak sorulmuş.

ferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı ömer özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vergi sorunları yaşayan şahıs şirket veya firmaların sorularını bekliyorum
    Siz rahat olun. Biz o soruları burada yanıtlıyoruz.
    Tahsin Kurt, Day-Dream ve smmmstajeri bunu beğendi.

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Arkadaşımız danışmanlık yapıyor sanırım.Nerde bekliyorsunuz
    Ama bu forum zaten bunun için var.Hepimizde bir anlamda bunun için burdayız.Ama kimse de hadi bana soru gönderin diye bir beklenti içinde de değil.Sorular geldiğinde herkes bilgisi ve vakti dahilinde cevaplamaya çalışıyor.Sizde aramıza katılın,bilgilerinizi esirgemeyin,bundan da memnun oluruz.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

üstad unvan nedir?

Alıntı ömer özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad unvan nedir?
    Sayın Özcan buradaki üyelerin her biri birbirinden değerli bu mesleğe ve topluma hizmet etmeyi görev bilmiş ali cenap kişilerdir.Ünvanları değil kişilikleri ve hayat tecrübeleri ön plandadır.Tahsin Kurt,A.makinacı,Ferhat,Kmiskesyan,Emansur,Keremcem ,Murat Gormez,Merkür2,Bulent 249 ve ismini hatırlayamadığım pek çok değerli meslekdaşlarımız sizlere değerli vakitlerini ayırıp yardımcı olmaya çalışıyorlar.Siz onların ünvanlarına pek takılmayın ama çok merak ediyorsanız bu isimler ymm bilgisine sahip smmm dir hepsi de birbirinden değerli şahsiyetlerdir.
    Konu tancam tarafından (16.Kasım.2017 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Öncelikle burdaki herkesin beklentisine cevaplarına yorumlarına kişiliklerine karakterlerine ve mesleklerine sonsuz saygım var benim takıldığım herhangi bir konu yok tabiki sadece bu forum platformunda ilk defa böyle bir paylaşım yapma gereği duydum sanırım bunun acemiliğini yaşıyorum bir kusur olursa afola.
    Bu anketi yapmamın sebebi vergi ile alakalı sorunların ne yoğunlukta hangi sorunların daha fazla yaşanıldığını araştırmak ve bu tür konularda değerli üstadlar ile istişare ve değerlendirme halinde olmak.
    Konu ömer özcan tarafından (17.Kasım.2017 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sayın ömer özcan,
    Şimdi öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum.Ünvan konusunda "tancam" ne diyorsa doğrudur,buna fazla takılmayalım.Ordinaryüs prof olsak ne fayda. Sonuçta bizim yazdıklarımız tavsiyeden öteye geçmez,yasal dayanak olarak gösterilecek de hali yok.Sizde katılın aramıza,bilgilerimizi pekiştirelim.Fazla bilgiden zarar gelmeyeceği gibi, eksiklerimizi de öğrenip tamamlayalım.
    Ancak ilk yorumunuzdaki "soruları bekliyorum" lafınız,hiçte hoş durmamış.tabi şahsi düşüncem böyle,diğer arkadaşları bilemem.
    Yerinizde olsaydım ve şöyle yazsaydım mesela;
    "merhaba ben şu kişiyim,mesleğim şudur,şöyle şöyle bilgilere sahibim.Foruma katılarak bende yardımcı olmak ve bilgilerimi paylaşmak istiyorum...." tarzında bir giriş yapsaydınız,inanın tadından yenmezdi.
    Yoksa,kimseyi ölçmek,bilgisini tartmak,biçmek,sen bizden değilsin diye dışlamak,ne bizim karakterimizde var,ne de bu düşünce forumun amacına hizmet eder.
    O yüzden bu forumu benzerlerinin üzerine taşıyabilmek ve daha da iyi hale getirebilmek için SİZDE KATILIN BİZE.
    Zamanla göreceksiniz ki biz güzel bir aileyiz.
    Saygılarımla
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Alıntı Tahsin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın ömer özcan,
    Şimdi öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum.Ünvan konusunda "tancam" ne diyorsa doğrudur,buna fazla takılmayalım.Ordinaryüs prof olsak ne fayda. Sonuçta bizim yazdıklarımız tavsiyeden öteye geçmez,yasal dayanak olarak gösterilecek de hali yok.Sizde katılın aramıza,bilgilerimizi pekiştirelim.Fazla bilgiden zarar gelmeyeceği gibi, eksiklerimizi de öğrenip tamamlayalım.
    Ancak ilk yorumunuzdaki "soruları bekliyorum" lafınız,hiçte hoş durmamış.tabi şahsi düşüncem böyle,diğer arkadaşları bilemem.
    Yerinizde olsaydım ve şöyle yazsaydım mesela;
    "merhaba ben şu kişiyim,mesleğim şudur,şöyle şöyle bilgilere sahibim.Foruma katılarak bende yardımcı olmak ve bilgilerimi paylaşmak istiyorum...." tarzında bir giriş yapsaydınız,inanın tadından yenmezdi.
    Yoksa,kimseyi ölçmek,bilgisini tartmak,biçmek,sen bizden değilsin diye dışlamak,ne bizim karakterimizde var,ne de bu düşünce forumun amacına hizmet eder.
    O yüzden bu forumu benzerlerinin üzerine taşıyabilmek ve daha da iyi hale getirebilmek için SİZDE KATILIN BİZE.
    Zamanla göreceksiniz ki biz güzel bir aileyiz.
    Saygılarımla
    sayın Tahsin KURT hoşbuldum teşekkür ediyorum. Ama sanırım maksadımı niyetimi anlatamadım tekrar ediyorum.
    Bu platformda daha önce böyle bir paylaşımda bulunmadım o nedenle konuya dahil olanların genellikle vergi sorunlarıyla karşı karşıya kalmış kişilerin olduğunu veya olacağını var sayarak bunların çözümünde yardımcı olabileceğimi düşündüğüm için bu şahıs ve şirketlere ulaşmaya çalışıyorum ayrıca fiilen bu görevi yapmakta olduğum danışmanlık firmasına sahibim buraya kesinlikle ünvan bilgi karakter ölçmeye gelmedim tabiki tartışıcaz bilgi paylaşıcaz çok güzel bir ortamın olduğunu tahmin ediyorum bundan şüphem yok fakat farklı anlaşılmalarada müsade edemem çünkü amaç ve maksat belli eksiklik veya hatalarım varsa bunu düzeltmek bana anlayışla karşılamak siz değerli kişilere düşer. saygılarımla

Üstad merhaba kızıl okyanus , mavi okyanus diye bir kitap vardı, Burası kızıl okyanus , yani siz aradığınız o firmaları burada değil, meslekte uzman kişileri burada bulabilirsiniz
    smmmstajeri ve ferhat bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)