cfo-bmi

Konu: Ortak Kantin İşletirse?

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Ağustos.2005
    Mesajlar
    197

    Ortak Kantin İşletirse?

    selam,
    ltd.şti olan dersanede ortak olan kişi aynı dersanenin kantin kısmını işletebilir mi?

    SMMM SERDAR BEHİÇ SERÇİN

  2. #2
    Üyelik tarihi
    Temmuz.2005
    Mesajlar
    647

    Ortak Kantin İşletirse?

    Sayın Zahiri,

    Ortaklar Kurulu Kararıyla ya da diğer ortakların muvafakiyetini, olurunu alarak dersane içersindeki kantini işletebilir.

    T.T.K. Madde 547'yi inceleyin.

    Selamlar...
    Ahmet Akca<br />SMMM

  3. #3
    Üyelik tarihi
    Ağustos.2005
    Mesajlar
    197

    Ortak Kantin İşletirse?

    teşekkürler sayın akça.kolay gelsin
    SMMM SERDAR BEHİÇ SERÇİN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Kantin Açmak
    Konu Sahibi smmmdcy Forum Diğer Makaleler
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 06.Mart.2017, 14:03
  2. Önemli... Kantin 2 Nolu Kdv
    Konu Sahibi kafkasm Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 30.Mayıs.2009, 11:59
  3. Okullarda Kantin İşletmeciliği
    Konu Sahibi boztepelibey Forum Konu Dışı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 08.Ağustos.2008, 13:08
  4. Kantin İşletmeciliğinde KDV
    Konu Sahibi kafkasm Forum KDV
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 24.Eylül.2007, 14:34
  5. kantin işletmelerinde kdv
    Konu Sahibi semam75 Forum KDV
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 05.Ağustos.2005, 17:43

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36