Arama sonuçlarınız

1. J

Limited Şirket Genel Kurul

çok teşekkür ederim
  2. J

Limited Şirket Müdürü Azli

ilanılı genel kurul diğer ortağın pay oranı yüksek
  3. J

yardımcı olabilirmisinizi
  4. J

Limited Şirket Genel Kurul

Merhabalar 45 kişilik bir limited şirket genel kurul işlemim var genel kurulda müdürler kurulunu seçtik. Fakat toplantıya herkes katılmadı çoğunluk vekaletname ile katılım sağlandı. Fakat sicilden geri döndük ortakların tamamı katılmağı için ilanlı genel kurul sicil gazetesi ilanı istediler ve...
  5. J

iyi günler, bir şirketim var 2 ortaklı bir limited şirket A ortak 16 hisseye 80.000 tl B ortak 4 hisseye 20.000 tl sahip şirket müdürü olan kişi B ortak müdürlük süresi devam etmektedir. Müdür hiç birşeye katılmıyor bu yüzden müdürü A ortak yapmak istiyoruz fakat B kişisi karar...
  6. J

Ünvan Belirleme

çok teşekkür ederim
  7. J

Ünvan Belirleme

kolay gelsin, xxxxx halı sanayi ve ticaret limited şirketi ünvanı uygun olur mu acaba
  8. J

Anonim Şirket Tek Ortağa Düşmesi

hisse devriyle ilgili ibare var benim takıldığım görev taksim kararı ve hazirun cetvelinin vekalet ile imzalanması
  9. J

maalesef odaya ulaşamadım
  10. J

Merhabalar iyi günler, bir anonim şirketim var A ortak B ortak ortakların hepsi hisselerini C ortağa devredip şirket tek ortaklı a.ş. olarak devam edecek şirket olağanüstü genel kurul yapıp toplantı tutanağında yönetim kurulunu belirleyecek yalnız C ortak burada olmadığı için Yönetim...
  11. J

Anonim Şirket Genel Kurul

Merhabalar, kolay gelsin herkese Anonim şirket genel kurul toplantı tutanağını Yönetim kurulundan başkası imzalayabilir mi (ortaklar değil dışarıdan ) sermaye 6. maddesinde hamiline pay senetlerini nama çevirmek istiyoruz sadece maddesi tadilatı ile yapılabilir mi
  12. J

Ortağın Karar Defterini İmzalamaması

teşekkür ederim. sadece ilanlı genel kurul yapmak uygun olur mu
  13. J

hisse devrinden haberi var ama imza atmak istemiyor sanırım heralde fazla para almak istiyor
  14. J

tam olarak bişey demiyorlar ilanlı genel kurul mu yapmaları gerek
  15. J

şirket limited şirket münferid imzalı Ediz. D. KİŞİ 1.000 HİSSE 25.000 TL Hakkı .D. KİŞİ 2.000 HİSSE 50.000 TL Bayram.D. KİŞİ 1.000 HİSSE 25.000 TL Şirketin mevcut hisse durumu 3 ortaklı aynı zamanda da 3 kişi de yetkili Şimdi de yapılan yeni hisse devri ve müdür tescilleri var Hakkı D. Hisse...
  16. J

Şirket Tasfiye Süresi 6 Aydan 3 Aya İndirildi

merhabalar, ben bir soruda takıldım yardımcı olabilir misiniz. Bir anonim şirketim var 5 ortaklı yönetim kurulu imza yetkilisi 2 kişi yönetim kurulu imza yetkilisi yönetim kurulu (A) kişisi vefat ediyor sadece 1 kişi kalıyor yönetim kurulunda (yetki bitiş tarihi 2023) bu durumda nasıl bir...
  17. J

Anonim Şirket Yönetim Kurulu Vefat

geride kalan 1 kişi karar alabilir mi üye tam sayısının çoğunluğuna takıldım ben
  18. J

Anonim Şirket Yönetim Kurulu Vefat

merhabalar, iyi günler Bir anonim şirketim var 5 ortaklı yönetim kurulu imza yetkilisi 2 kişi yönetim kurulu imza yetkilisi yönetim kurulu a kişisi vefat ediyor sadece 1 kişi kalıyor (yetki bitiş tarihi 2023) bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekir "6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun...
  19. J

Kooperatif Birleşmesi

merhabalar, 2 kooperatif birleşmem var bunlarla ilgili fazla bilgi bulamadım yardımcı olabilir misiniz
  20. J

Anonim Şirkete Ortak Dışı Yönetim Kurulu

çok teşekkür ederim