Arama sonuçlarınız

1. Mertt

GİB Üzerinden İşe Başlama

hemen aradım ilgilendiler yoklamam çıkmış işi bırakma dilekçesini göndermem gereksizmiş ilk başta vergi dairesini arasam olurmuş şimdi ise ya vergi dairesine gidip yoklamada ben vazgeçtim diyip yoklama olumuz değerlendirilmesi olacakmış , şeflerine sordu gib üzerinden genel amaçlı dilekçe yazıp...
  2. Mertt

GİB Üzerinden İşe Başlama

merhaba lütfen cahilliğimin kusuruna bakmayın gib üzerinden işe başlama bildirimi yaptım bunu iptal etmek istiyorum işi bırakma bildirimi yaptım başka birşey yapmama gerek var mı
  3. Mertt

Esnaf Kredisi 500 Bin₺

Bankalar veya esnaf odası platformu bulmaya çalışayım o zaman teşekkürler
  4. Mertt

Esnaf Kredisi 500 Bin₺

Merhaba sayın yetkililer, Yeni bir girişim yapacağım online satış e ticaret evimi depo home office kullanıp internet üzerinden satış yapacağım sermayemin bir kısmını yeni açıklanan düşük faizli 500bin ₺ krediyi kullanmak istiyorum ancak yeni açacağım için kredi çıkar mı onaylanır mı gerekirse...
  5. Mertt

Tazminat Alıp Tekrar İşbaşı Yapmış Maaşındaki Kesintiler

Bilgi için çok teşekkür ederim şuan biz bir mağduriyet içindeyiz size özelden bordro atabilirmiyim Yıllık izin ücreti konusunda ise örneğin işçinin 38 gün yıllık izni var yıllar içinde birikmiş izin bunun hepsini mi vermek zorundalar yoksa son yıla ait olan mı size göre saçma sorular olabilir...
  6. Mertt

Tazminat Alıp Tekrar İşbaşı Yapmış Maaşındaki Kesintiler

Merhaba Siz güzel yürekli muhasebecilerden veya bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum Personel tazminat aldı 1 ay sonra tekrar iş başı yaptı ancak maaşında ciddi kesinti var tazminat ücreti vergi dilimini etkiliyormu örneğin şuan 68k matrahı olan kişi 100k tazminat...