Arama sonuçlarınız

1. S

Ankara' da Gidilebilecek İngilizce Kursları Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Kariyer nete üye oldum. Kariyer net üyelerine % 50 indirim yapıyorlarmış bu kursa giden oldu mu? Şu an kursa giden kaç tl ödüyor süresi nedir? kaç kur gidiyor. Teşekkürler yardımlarınız için şimdiden
  2. S

Vergi Ve Maliyet Kitaplarımı Satıyorum

Vergi-Maliyet Kitap.Satıyorum Kargo Bana Ait 8 Kitap 50 TL Deha dersanesinin maliyet ve vergi kitabı, 707 kitabı ayrıca yurdakul çaldağ maliyet kitabı aktif dersanesinin vergi ve maliyet kitabı ayrıca hocanın verdiği notlar sınav için çok işinize yaracak dehanın 3 kitapçığı soru ve cevap konu...
  3. S

2014 Smmm Ruhsat Ücretleri ve Evrakları Neler?

Arkadaşlar TESMER SONUÇ AÇIKLAMA ve TEBLİGAT ALMA SİSTEMİ sitede çıkan yazı bu şekilde bu sayfanın altında da notlarımız yazıyor bu çıktı ile mi odaya gidiyoruz sadece yardımcı olur musunuz oda bizden ne kadar alacak toplam da ne kadar ödeyeceğiz? 15 gün içinde başvuru şart mı? Taksit...
  4. S

SMMM Yeterlilik 2013/3 Dönem Sınavı İle İligli Hocaların, Odanın Sizin Tahminleriniz Nelerdir?

Vergi ve maliyetten kaldım. Bu ders ile ilgili odadaki hocaların diğer dersanedeki hocaların tahminleri nelerdir? Yardımlarınızı bekliyorum.