Arama sonuçlarınız

1. K

Bağımsız Denetçilik Başvurusu

Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandır takip etmiyordum. Meslek mensubu olarak yeniden herkese merhaba. Kamu Gözetim Kurumuna 7 eylülde denetçilik başvurusunda bulundum ancak hala başvuruma bir sonuç olabilmiş değilim. Başvuru süreci ne kadar sürüyor? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa...
  2. K

Bağımlı Çalışan iNTERNET sitesi

Arkadaşlar Bağımlı olarak çalışıp ruhsatınıda kullanmayan birisi Mesleki İnternet sitesi açabilir mi? Bununla ilgili bir kısıtlama var mı?
  3. K

Bağımsız Denetim Standarları Tebliğ Taslağı Hakkında görüşleriniz...

http://www.spk.gov.tr/apps/teblig/displayteblig.aspx?id=450&ct=f&action=displayfile&submenuheader=null&ext=.pdf Tebliğ taslağı hakkında ki görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.
  4. K

15 Aralık Muhasebe Standartları Soru ve Cevapları

Arkadaşlar sınavınız umarım iyi geçmiştir. Soru ve cevaplarınızı bu başlık altında paylaşmanızı rica ederim...
  5. K

Türmob Yönetmelik Değişikleri

Arkadaşlar Türmobun bugün resmi gazetede yayınlanmak üzere başbakanlığa göndermiş olduğu yönetmeliklerin içeriğinde neler değişti. Yada yeni hallerini nasıl görebiliriz?
  6. K

Maliyet Sınavı

Satışların Maliyet Tablosu sorusunda; Direrk İlk Madde ve Malzeme Gideri: 125.000.- Dönemin Üretim Maliyeti : 325.000.- Satılan Mamul Maliyeti : 300.000.- Gelir Tablosunda Brüt Satışlar : 500.000.- Net Satışlar : 450.000.- Brüt Satış Karı : 150.000.- olarak...
  7. K

Aralık / 2012 Yeterlilik

Hafta sonu sınava girecek tüm aday meslek mensuplarına başarılar diliyorum. Sorular inşallah çok iyi bildiğiniz yerleden gelir..
  8. K

Ankara Oda Başkanı Sayın Mehmet Koç Canlı Yayında Soru Sormak İsteyen Yazsın Hemen..

Ankara oda başkanı sayın mehmet koç canlı yayında soru sormak isteyen yazsın hemen..
  9. K

Sınav Sonuçları

Arkadaşlar Spk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?
  10. K

SMMM Yeterlilik Sınavı Kaç Sınav Hakkı?

Arkadaşlar yeterlilik sınavına 2012/2 döneminde girdim. Teosta sınav hakkının sona erdiği tarih 2014/2 (dahil) yazıyor. Buna göre toplamda 6 sınav hakkı oluyor. Ama 2 yıl içinde 4 sınav hakkı diye biliyorum. Ancak 6 sınav hakkımız var mı yoksa o 2 sınav hakkını es geçelim diye mi verdiler...
  11. K

Muhasebe Standartları Kaynak Tavsiyeleri

Merhaba üstadlar. Aralıktaki sınava tek dersim kaldı. Muhasebe Standartlarına kaynak ve çalışma medotu tavsiyelerine ihtiyacım var. Tek dersim ve son sınav hakkı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Herkese başarılar dilerim.
  12. K

Maliyet Dışındaki Kitaplarımı Hediye ediyorum.

Arkadaşlar; Temmuz sınavında 7/6 yaptım sadece maliyet dersinden kaldım. Deha kursuna gitmiştim. Elimde bolca kaynak var. Dehanın kitapları, kursta verilen dergiler, soru bankaları (Maliyeti vermem). Hepsini ihtiyacı olan bir arkadaşıma vermek istiyorum. Bana ihtiyacı olan, bunları alamayacak...