Arama sonuçlarınız

1. O

Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığından Yazı

bana bı yazı geldı ısyerınden atılmıstım ıhbar vs olmadan calısma sosyal guvenlık bakanlıgına sıkayet ettım bana bu yazı geldı..nekadar alıcagım hesaplayabılırmısınız.. ılgılı basvurunuz uzerıne xxxxxxxxxxxx adresınde kurulu xxxxx unvanlı ısyerınde bakanlıgımız ıs mufettısı tarafından yapılan...
  2. O

3 Senedir Çalışıyorum

meraba ben bakırkoy devlet hastanesınde temmızlık sırketınden rontgen bolumunde 3 senedır gorew yapıyorum ıso kalıte kurumu saglık ve bılgı ıslem personelının temızlık sırketınden calısmasının etık olmadıgını ve bunun duzeltılmesını ıstedı ssırketten.bunun uzerıne hastanenın bılgı ıslem sırketı...
  3. O

7 Aydır Çalıştığım İşten Atıldım

daha oncede yazdıgım gıbı arkadasım acıklamamın ıyı olmadıgını soylemıs bende net bısekılde acıklama yazıyorum.. bakırkoy devlet hastanesınde temızlık fırmasından asgarı ucretle radyolojı teknısyenı olarak calısmaktayım.bundan 7 ay once yaklasık nısan ayına tekabulen ozel ensar saglık...
  4. O

7 Aydır Çalıştığım İşten Atıldım

7 aydır calıstıgım ısten sacma bı sebepdebn dolayı atıldım.ssk yok ozel bır hastane
  5. O

SSK Hakkında Önemli Bir Konuda Yardım...

devlet hastanesının taseron bı fırmasında ssk lı olarak calısıyorum.aynı zamanda bı ozel hastanede de calısıyorum.ısım geregı bos zamanım cok oluyor.2 ssk yı aynı anda yurutebılırmıyım.prım fazla odenmesı gıbı bı durum varmı.yada bırını bırakmak zorundamıyım.???
  6. O

Aynı Anda SSK ve Bağ-Kur

meraba ben suan ogrencıyım aynı andada yarım zamanlı bı ıste ssk lı olarak calısıyorum fakat babamın veffaatından dolayı bag-kur karnemde var.ssk lı oldugumdan berı onu kullanmıyorum.kullana bılırmıyım..bu bı sorun teskıl edermı...
  7. O

Bağ-Kur Ödemesi Toplu Yapılabilir mi?

meraba ben babamın vefaatından sonra bag-kur dan faydalanmaya basladım.aylık bellı bı ucret maas alıyordum.fakat bag-kur un senelık evrak takıbı dolayısıyla bır sure once maasım kesıldı.evrakları teslım edıp yenıden maas almaya basladım.bundan 3 sene ocesıne kadar maas alıyordum.suan...