Arama sonuçlarınız

1. M

Ay İçinde Alınan Birden Fazla Raporun Kesintisi

Merhaba, Ay içinde birden fazla raporu olan personelin gün kesintisini nasıl hesaplıyorsunuz ? Çeşitli yazılar var net bir cevap bulamadım maalesef. Mesela personelin 2-4 kasım raporu, 12 kasım, 19 kasım raporu olursa SGK kesinti günü nasıl hesaplanır ? arasında çalışma olunca tekrar ilk 2 gün...
  2. M

İhbar Süresinde Pazar ve Resmi Tatil Günleri

Merhaba, ihbar süresince çalıştırılmak istenen biri için pazar günleri ve resmi tatillerde dahil ediliyor mu ? birçok kişi hafta olarak baz alındığı için, içinde yer alan hafta tatili ve resmi tatillerin süreyi değiştirmediğini söylerken diğer bir kısımda bu günlerin sayılmayacağı yönünde...
  3. M

Saatlik İzinlerin Kesilmesi

Merhaba, Personellerin ay içinde kullanmış olduğu saatlik izinler, ay sonunda toplanıp günlük olarak kesinti yapılması yasal mıdır ?? Araştırma yaptım ancak tatmin eden bir yanıt bulamadım. Ayrıca kesilen bu günler eksik gün olarak gösterilmektedir. Mesela personel o ay için her gün gelmiş bile...
  4. M

Görevlendirme Belgesi

Merhaba, Sizlere danışmak istediğim konu şu, 81 ilde görev yapan personellerimiz var ( mağazalarda gezen satış elemanları, satış sorumluları vs. ) Tüm bu personellerimiz merkez ofisimizden sigortalı. OSGB firması personeller için görevlendirme yazılarının olması gerektiğini söyledi...