Arama sonuçlarınız

1. A

Matrah Arttırımı Kasım Bs Bildirilecek mi ?

matrah arttırımı yapığımız firma için kasım ayı bs sinde bununla ilgili bildirim yapılacak mı arkadaşlar.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  2. A

Araç Ki̇ralama Faturası Kesi̇mi̇

iyi akşamlar arkadaşlar bizim araç kiralama yapan bir şirkeimiz var.araç kiralama sözleşmesine göre aracı kiralayan kişi bütün giderleri karşılamakla yükümlü.fakat aracı kiralayan firma kiralama esnasında trafik cezası yedi.fakat ödemeyi biz yaptık.şimdi karşı araftan ödeme almak için fatura...
  3. A

Gider Pusulası 431 Borçlandırılır mı ?

günaydın arkadaşlar.mükellefimiz olan bir limited şirket var.bu şirketin iki ortağı var yalnız imza yetkilisi ve yüzde elli hisseli ortak şirket kuruluşunda hiçbir madddi katkı sağlamamıştır.kuruluşla ilgili tüm ödemeleri diğer yüzde elli hisseli ortak yapmıştır.şu anda iki prtak arasında...
  4. A

Şirkette Karar Almadan İmza Yetkisi Nasıl Alınır

Karar almadan mahkeme veya başka yerden izma yetkisi kaldırılır mı
  5. A

Smmm Bürosuna Ortak Arayanlar

selam arkadaşlar smmm ruhsatımı yeni aldım.müşteri portföyü olan arkadaşlar veya gider ortağı arıyan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir mi...
  6. A

Araç Komisyoncusu

Öte yandan, Kanun'un 30'uncu maddesinin b bendinde ise faaliyetleri kısmen veya tamamen binek otomobillerinin kiralanması veya çeşitli şekillerde işletilmesi olanların bu amaçla kullandıkları hariç olmak üzere işletmelere ait binek otomobillerinin alış vesikalarında gösterilen KDV'nin vergiye...
  7. A

İşsizlik Maaşı

8 ay işsizlik maaşı aldım en son eylül ayında işsizlik maaşı aldım.1 ekim 2016 tarihi itibariyle sigortalı işe başlıyacam.yeni gireceğim işverenim devletin sunduğu teşvik indirimlerden benim için yaralanacak mı.6111 sayılı kanundan veya başka ne varsa prim indirimi yardımcı olursanız sevinirim.