Arama sonuçlarınız

1. S

Deneyimsizlik +Staj Yeri ?

Neredeeee daha okuma yazmayı bilmeyen Kişiler doğru düzgün cümle kuramayan Kişiler bile tacir Ama yapacak birşey yok Düzgün insanları bulmak gerek
  2. S

Evet net olmak O parayı muhtaç değilim imajı vermek en güzeli sanırım
  3. S

Büro Açtım Fakat Moralim Bozuldu Desteğe İhtiyacım Var

Evet kesinlikle nasip Onu bende düşünüyorum Güzel biryerde ofis ve biraz isim yapmak
  4. S

Kendinizi finanse edecek durumunuz varsa denemeye değer. İlerleyen zamanlarda büroya mükellef nasıl bulacaksınız ? Plan yaptınız mı ?
  5. S

Bizde genel olarak sorunun sebebi okumamış eğitimsiz kitle ile çalışmamız. Genelde şirket sahipleri çok çok lise mezunu Kişiler.
  6. S

O senelerdir çalıştığı muhasebecisi imiş. Muhtemelen öyle bşy yaşasa yine ucuz birini bulur. 200 tl den fazla vermez. Sağlam kişileri seçmek gerek. Bir de muhasebecinin parasını ödemek eziyet geliyor böyle kıytırık mükelleflere.
  7. S

Mükellefi bilgilendirsen bile toplumda saygı duymuyorlar bize. Geçen bir arkadaş e ticaret yapacakmış dedi ki muhasebeci tutmasam kendim yapsam olmaz mı :)))) Buyur işte toplumsal bakış bu
  8. S

2-3 şirketi varmış 100 tl 200 tl veriyoruz çok çok dedi. Vergiler dahil Gerisini düşün artık. Bizim işi biraz angarya gibi görüyorlar. Açıkcası bu bende çok hayalkırıklığı yarattı. O kadar sene oku staj başlat yeterliliğe gir vs kesinlikle bu kadar emeğe değmiyor Ofis açmayı düşünüyorum ama...
  9. S

Kaç yasınızdasınız bilmiyorum ama 1-2 sene hiç para kazanmadan yasamak zor belli bir yaştan sonra
  10. S

Aynı şeyleri bende çok yaşadım. Mesleği seviyorum ama isyanım sisteme. Geçen bir konu konuştuk arkadaşlarla eşinin şirketi varmış “ muhasebeciler çok para almıyor ki biz aylık 100 tl veriyoruz “ dedi. Düşünün 100 tl ye defter mi var ? Haksız rekabet işte Sen değeri 300 tl olanı 100 tl ye...
  11. S

Smmm mi Avukat mı ?

Merhaba sevgili meslektaşlarım , Etrafımda gördüğüm kadarıyla smmm ve avukatlık kanunlar açısından yer yer birbirini destekleyen meslekler genel olarak hangisi daha çok kazanır ve hangisi daha avantajlı ?
  12. S

Stajı nerede yaptınız ? Bende ofis açmayı düşündüm ama bu dönemde deli cesareti sanırım biraz.
  13. S

SMMM mi KPSS B Grubu mu?

Mesleğimi çok seviyorum Ancak haksız rekabet ve tahsilat sorunu beni yordu
  14. S

SMMM mi KPSS B Grubu mu?

Yani ?
  15. S

Ofis mi Açmalıyım Yoksa Bağımlı Çalışmaya Devam mı Etmeliyim?

Yazdıklarınızda o ışığı gördüm sanki. Ofis geçmişiniz de var piyasayı da az çok biliyorsunuz. Çalıştığınız yerlerde tecrübe de edinmişsiniz çevrenizde az çok vardır. Bence denemeye değer.
  16. S

SMMM mi KPSS B Grubu mu?

merhaba meslektaşlar, ben 2018 de smmm stajımı baslattım. orta çaplı bir firmada muhasebede çalışıyorum. ancak etraftan artık mesleğin çöp olduğunu ve kpss nin en ideal olduğunu, memurluğun bu devirde en iyisi olduğu yönünde söylemler alıyorum. özellikle ailemde memur olmam yönünde çok ısrarcı...