zirve

Arama sonuçlarınız

1. A

Kdv Den Faydalanabilir miyiz ?

iyi günler seramik firmasından satın aldığımız seramiğe istinaden fatura aldık bundan faydalanabilir miyiz? teşekkürler.
  2. A

Basit Usul Hkk Yardım

iyi günler sıhhi tesisat ve kaynakçılık işiyle ilgili bir işyerinin, basit usule göre vergi dairesi kaydı yapılmış. bundan sonra neler yapılması gerekir? sadece vergi levhası alınmış işyeri büyükşehire bağlı bir köyde açık durumda. lütfen yardımcı olur musunuz? teşekkürler.
  3. A

Ruhsat İşlemleri Yardım

iyi günler arkadaşlar, ruhsat işlemleri için bizim hazırlamamız gereken belge vs nedir acaba sitede hiçbir bilgi göremedim. indirmemiz gereken evrak vs, oda ile görüşmedim ama hazırlık yapmak adına, işlem başlatan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen? adım adım neler yapacağız.
  4. A

Muhasebe ve Finans Üzerine Yüksek Lisans Proje Ödevi

mrb arkadaşlar işletme yüksek lisans yapıyorum smmm stajyeriyim muhasebe ve finans üzerine proje ödevi hazırlamak istiyorum hangi konuyu seçeceğimi bilemiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen? güncel sorunlar güncel konular daha iyi olur diye düşünüyorum. tşk.
  5. A

Şu Sorularda Yardımcı Olur musunuz ?

slm arkadaşlar birkaç sorum var yardımcı olur musunuz?lütfen Üretim departmanı için 100 TL’ye makine alınıyor Pazarlama faaliyetleri için 400 TL’lik harcama yapılıyor. Genel yönetim faaliyetleri için 600 TL’lik harcama yapılıyor. DİMM kullanımı 2.000 TL. Direkt işçilik ödemeleri 5.000 TL...