zirve

Arama sonuçlarınız

1. K

Ortaklık Hakkında

arkadaşlar yardım ederseniz çok memnun kalırım. Ben şu an kayseride iç ve dış cephe ürünleri üreten bir firmanın kesim elemanıyım (iç cephe ürünleri olarak kartonpiyer v.s dış cephe ürünlelri olarak da dekoratif kendinden sıvalı mantolama ürünleri vb üretiyoruz)...
  2. K

Sigortam Maaşımdan Düşük Gösteriliyor Ama Ben Birşey Yapamıyorum...

arkadaşlar maaşım 1400 tl fakat işveren asgari ücretten gösteriyor. itiraz etsem işsiz kalma ihtimalim çok yüksek muhasebecinin gönderdiği ücret pusulası ve bordrolarıda mecburen imzalıyorum. fakat benim gerçek almış olduğum miktarı lks de yazıyor ve bende de bunun çıktısı var KAŞELİ AMA...
  3. K

Benim Düştüğüm Duruma Düşen Arkadaşlara bi nevi yardımı olabilir Ba ve Bs Form

7. 8. ve 9. aylara ait ba ve bs formlarını netten gönderdim belki yardımcı olurum başka arkadaşlara formları netten verdim hepsi bir paket yaptım ama hepsini onaylamadı her ayın ba ve bs sini ayrı ayrı özel onay yapabildim tek tek seçerek yani ihbarname çıkmadı ama mükellefe gönderilcektir...
  4. K

7.8. ve 9. aylara ait boş ba ve bs formlarını vermeyi unutmuşum cezası nedir

kendime ait mükellf listeme eklemeyi unutmuşum bu mükellefin ismini ve bu aylara ait ba ve bs formlarını hiç vermemişim bildirimler boştur