zirve

Arama sonuçlarınız

1. R

Kira Gelir Vergisi Nedir Kimler Öder ?

hocam bugüne kadar ceza yazmadilar demekki yok diyorlar ceza yazsalar haberleri olmazmıydı:)
  2. R

Hocam çevremde mali durumu iyi birkaç kişiye sordum hiçbirinin bu vergiden haberi bile yok ceza yazarlarsa nasıl anlarız eve gelir mi ceza?
  3. R

Hocam annemin evleri ve dükkanları var kirada, bugüne kadar hiç ödemedim diyor ne yapmamız gerekiyor vergi dairesine gidip soralim mi borç çıkıyor mu diye ,bugüne kadar ödemediğimiz için ceza mi ödeyeceğiz(dükkan kirası 1100 tl)
  4. R

kira gelir vergisini sadece evi olanlar mı öder kirada dükkanı olanlarlar ödemiyor mu borcum var mı diye e-devletten baktım bulamadım nerden öğrenebilrim borç var mı
  5. R

İnsan Kaynakları Kitap Tavsiyesi

hocam siteler nelerdir
  6. R

İnsan Kaynakları Kitap Tavsiyesi

İNSAN KAYNAKLARI sorun ve çözümlerinin olduğu bir kitap tavsiye eder misiniz mesela işci şöyle yaptı tazminatsız çıkış aldı veya çıkarıldı işe iade davası açtı PROBLEMLERİN ve çözümlerin olduğu bir kitap var mı
  7. R

Logo Tiger 3 Muhasebeleştime

hocam çok tşk.ler
  8. R

Hocam kontrol ettim 1 tane eksik çıktı muhasebe fişlerinde galiba işaretle dediğim fatura bu,şimdi M işaretini kaldırıp faturayi en baştan girip tekrar muhasebeleştireceğim değil mi?
  9. R

hocam satınalma faturaları dökümünden mayıs ayı alinan hizmet faturalarının listesini çıkarttım muhasebe tarafından nasıl çıkartacağim
  10. R

hocam hangi fişlerin muhasebeye aktarılmadığını nasıl anlayacağim
  11. R

tiger logo 3 kullanıyoruz MUHASEBELEŞTİRME yaparken işaretle ve kaydet butonları var aradaki fark nedir ,fişleme yaparken hepsine kaydet diyorum yanlışlikla birine işaretle dedim hangisine dediğimide bilmiyorum birşey olur mu
  12. R

331 mi 131 mi Olmalı ?

merhabalar ORTAK EVİNE VAZO,TABLO V.B ALMİŞ fatura şirkete kesilmiş olsa kayıt böyle mi olmalı 331 ortak borçlu 191.ind kdv borçlu ------------------------320 satıcılar alacaklı
  13. R

Staja Giriş Hakkımı Doldurmama Ne Kadar Var Problemi

merhaba arkadaşlar 22/04/2015 tarihinde haziran sınavına başvuru yapmişim bu durumda kaç tane daha sınav hakkım var haziran 2018 sınavına girme hakkım var mı?
  14. R

Bir Stajyer Ne Kadar Maaş Alır?

Arkadaşlar Bir Stajyerne kadar Maaş alır? 2.5 yıl önce özel sektörde muhasebeye asgari ücret ile başladığımda 3 sene sonraki maaşim bir memur maaşi kadar olur diye düşünüyordum şimdi bir memur ort.3000 tl alirken ben 2000 tl alıyorum bu fark nasıl kapanacak? Ocakta 250 zam yapsalar ve staj...
  15. R

Kıdem Tazminatı

2.5 yıldır muhasebeci olarak çaliştiğim işyerinden istifa edersem eğer kıdem tazminatı alabilir miyim?
  16. R

Ocakta Büyük Çoğunluk E-faturaya mı Geçiyor ?

Ocaktabüyük çoğunluk E-faturaya Mı Geçi̇yor yoksa sadece büyük şirketler mi 300 carimiz var ve günde ortalama yuvarlak hesap 30 tane e-fatura alıyoryum veya kesiyorum ocaktan sonra bu ortalama ne kadara çıkar sizce
  17. R

Yeni Müfredat Staj Sınavı

yeni müfredatta ing.haricinde muhasebe bilgi sistemi,uluslararası muhasebe kuruluşları,mesleki etik ve değerler gibi konular var bunlar nedir ve nereden bulacaz bunların notunu:(
  18. R

Staj Sınavını Geçmek İçin Kaç Doğru Yapmak Gerekir ?

smmm Staj başlatma Sınavını Gecmek için Kac Doğru Yapmak Gerekir 60 doğru yeter mi??:confused:
  19. R

E-fatura Tarih Sıralamasına Uyulmaması

2015 kayıtlarını incelediğimizde acemiliğimizden dolayı yaklaşık 30 tane e-faturanın tarih sıralamasına uyulmadığını gördük.Bu durumunda kesin ceza gelir mi gelirse yüksek mi gelir ?? GID2015000001-02 sıra noları düzenli ama tarih önce veya sonra kesilmiş..
  20. R

Yarınki Sınava İlk Defa Gireceğim

yarın staj başlatma sınavım var kayseriden 7 de otobüse binip(otobus 5 saat sürüyor) saat 2 de ankaraki sınava yetişmeye çalışacağim, ankara üni iletişim fakültesinde gireceğim sizce yetişir miyim?? saat kaç gibi sınav yerinde olmalıyım??? bir de sınava cep telefonu anahtar v.b şeylerin...