zirve

Arama sonuçlarınız

1. Ş

kıdem taminatı hak.

merhaba, işten askerlik,evlilik,emeklilk nedeniyle ayrılan personelimize kıdem tazminatı ödüyoruz. yatığım kıdem tazminatı ödemesiyle ilgili olarak kıdem tazminatı hesap pusulası ve ibraname imzalatıyorum. yaptığım ödemeyide şirketin resmi kasasından gider olarak çıkıyorum. sorum şu kıdem...
  2. Ş

part tıme çalışan işçinin doğum izni

merhaba, part tıme sözleşmeli bir personelimiz doğum öncesi iş görememezlik raporu aldı.sözk konusu personelimizin ek 8 işlemini yaparken SSk ya nasıl bildirmeliyim. Rapor 60 günlük mart 2006 döneminin tümünü parorlu olarakmı, yada part time çalıştığı günleri ayrı olarakmı göstermeliyim.
  3. Ş

part tıme çalışan işçinin iş doğum izni

Arkadaşlar merhaba, Part tıme sözleşmeli bir personelimiz doğum öncesi iş görememezlik raporu aldı.Sözk konusu personelimizin ek 8 işlemini yaparken SSk ya nasıl bildirmeliyim. Rapor 60 günlük mart 2006 döneminin tümünü parorlu olarakmı, yada part time çalıştığı günleri ayrı olarakmı...
  4. Ş

PART TIME ÇALIŞANIN İŞ GÖREMEZLİK RAPORUNUN SSK DA KATIT ŞEK

Arkadaşlar merhaba, Part tıme sözleşmeli bir personelimiz doğum öncesi iş görememezlik raporu aldı.Sözk konusu personelimizin ek 8 işlemini yaparken SSk ya nasıl bildirmeliyim. Rapor 60 günlük mart 2006 döneminin tümünü parorlu olarakmı, yada part time çalıştığı günleri ayrı olarakmı...
  5. Ş

Yıllık İzin Şubat Ayı SSK Gün Sayısı

Merhaba, Şubay ayında 14 gün yıllık izin kullanan personel'in ssk puantajı nasıl işlenir. 30 gün üzerindenmi puantaj yapılmalı. Not : Konu başlığı (TB) tarafından Forum Kurallarına göre düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarına uyalım.
  6. Ş

SSK'lı İşçinin İşten Ayrıldıktan Sonra Tekrar İşe Başlaması

5 Yıldır çalışmış olduğum firmadan 02/01/2006 tarihinde kendi isteğimle işten ayrıldım.02/02/2006 tarihinde yeniden işe başladım.Sözgelimi 2 yıl sonra isten çıkartıldım. Bana ödenecek kıdem tazminatı 2 yıl üzerinden mi 7 yıl üzerinden mi hesaplanır. Teşekürler. Not : Sayın Şimşek lütfen yeni...