zirve

Arama sonuçlarınız

1. V

SMMM Belgemi aldım

arkadaşlar geçen hafta smmm belgesini aldım ileriki günlerde muhasebe nasıl olur denetimmi muhasebe mi? hangi yöne ağırlık vermeliyim kano hakkında deneyimli olanlar yorum yazarsa çok memnun olurum.
  2. V

SMMM mesleği önümüzdeki günlerde nasıl olacak

arkadaşlar yeni ttk kanunu smmm mesleğini nasıl etkileyecek 2013'te çıkacak bağımsız denetim zorunluluğu mesleğimizi nasıl etkiler bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  3. V

Ruhsat masrafları

arkadaşlar ben 2-3 temmuz yeterlilik sınavını vererek smmm oldum 1330,00 TL Türmoba yatıracam bunun dışında ruhsat için ne kadar ödeme yapılacak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  4. V

2-3 temmuz yeterlilikte ruhsat almaya hak kazandım...

arkadaşlar tahminen 1 ay sonra ruhsatı alacam bu belgenin bana getirisi ne olur. nasıl bir yol izleyeyim deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum yorumlarınızı yazıp bana yol gösterirseniz çok memnun olurum...
  5. V

Aile hekimlerine uygulanan stopaj ve muhtasar Beyanname

arkadaşlar aile hekimlerine uygulanan stopaj ve muhtasar beyaneme hakkında bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim ayrıca yaptırımları nelerdir?
  6. V

Bitirme sınavına girmiş arkadaşlar stajda toplam sigorta gün sayısı

stajım 2 yıl ağustosta stajım bitiyor ama taahütname imzaladım sınav gününe kadar sigorta yatırlması stajım bittiği güne kadar değilmi çünkü sınav aralıkta önceden yeterliliğe girmiş arkadaşlardan yardımcı olusanız çok sevinirim.