zirve

Arama sonuçlarınız

1. B

M plaka araç hk

değerli üstadlar yeni bir vergi kaydı açtırmamız gerekiyor. durumu özetlemeye çalışayım sizlerden de yardım bekliyorum. 1- araç bir minübüs 2- araç yolcu taşıyacak. 3- plakası ise normal yani özel plaka ------ vergi dairesine işe başlama dilekçesini verdik. vergi levhasını tastik ettirdik fakat...
  2. B

Son Kullanma Tarihi Geçmiş İlaçlar

değerli arkadaşlar son kullanma tarihi geçen ilaçlarla ilgili nasıl bir yol izlememiz gerekir. nasıl imha edilir, tutanak nasıl ve kim tarafından düzenlenir. nereye başvuru yapmamız ve nasıl yapmamız gerekir.
  3. B

İnşaat sgk dosyası.?

üstadım olayı şöyle özetlemeye çalışayım. * bir şahıs bir bina inşaatına başlıyor. * ustalarla anlaşıp inşaat bitiyor. bu arada ustalar anlaşma dışında birmiktar ücret daha talep ediyorlar. bina inşaat sahibi bunu kabul etmiyor. * çalışan ustalar ve işçiler inşaat sahibini şikayete...
  4. B

Malülen emeklilik hk.

01.03.1983 doğumlu 01.10.1997 ilk sigorta girişi 31.12.2009 tarihi itibariyle toplam 1899 prim günü var. gözlerinden birisi görmüyor ve kulaklarından birisi de duymuyor. ( geçirdiği beyin tümörü amaliyeliyatından sonra) öğrenmek istediğim bu kişi malülen emekli olabilir mi? daha doğrusu bu...
  5. B

Muhtasar Stopaj

işyeri kirasını peşin olarak mükellefiyet başlangıç tarihinden önce ödedik. mükellefiyet başlangıç tarihi daha sonra kafama takılan konu ise bu ödemeden dolayı kesilen stopajı bildirmesek sorun olur mu?