Arama sonuçlarınız

1. A

Yeni Teşvik

Merhaba, Ayda 1762 tl olan teşvik çıkacak deniyordu . Yeni ilave istihdam olarak işe alınan İçin işverene destek verilecekti . Onaylandı mı acaba , onaylandı ise hangi teşvik kodu ile işlem yapmak lazım.😊
  2. A

Ücretsiz İzin Destekleri

Merhaba Ücretsiz izin destekleri yarından itibaren yatacakmış. Ben girişleri yarın yapacaktım. Ödemesi aksar mı acaba ? Neyi ne zaman yapacağımızı şaşırdık artık
  3. A

Emekli Çalışan Tazminat

Merhaba, Emekli çalışanların sgdp ile çalışırken , emekliliğini iptal ettirip birkaç ay sonra tekrar emeklilik için başvuruda bulunup, birikmiş tazminatı almasının sakıncası var mıdır ? 🤔
  4. A

Eksik gün bildirimi

Merhaba arkadaşlar , 10 altı çalışanı olan firmalar İçin ek 10 eksik gün bildirimleri kalktı mı ?
  5. A

Engelli Raporu

Merhaba Bir personelimiz engelli raporu İçin başvuracak . Sağlık raporu alabilmesi için ilk önce vergi dairesine mi yönlendirmem gerekiyor ? Vergi dairesine yazı yazacağım onlarda rapor İçin hastaneye yönlendirecek galiba
  6. A

Tazminat Bordrosu Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, Arabulucu anlaşması ile işten çıkan personelle anlaşıldı. Resmi tazminat bordro rakamının dışındaki ücreti de bordromda resmi olarak göstermeliyim. Tazminat bordrosunda ek olarak nasıl bir ödeme girebilirim sizce ? Anlaştığımız rakam ile ödeyeceğimiz rakamı denkleştirmek...
  7. A

6111 Teşvik

Merhaba Arkadaşlar, Yeni açılan işyeri için 6111 teşviği kaydını nereden yapacağız ? Aradım ama bulamadım bir türlü.
  8. A

İşten Ayrılış Bildirgesi

Merhaba, 14.02.2020 tarihinde işten ayrılan personelin, işten ayrılış bildirgesini 24.02.2020 tarihinde cezai duruma düşmeden bildirebilirim. doğru mudur ? şimdiden teşekkür ederim...
  9. A

Yeni İşyeri Teşvik

Merhaba , Yeni açılacak olan işyeri için hangi teşviklerden ne zaman faydalanabiliriz acaba ? Şimdeden teşekkür ediyorum yardımlarınız için.
  10. A

İşsizlik Parası

merhaba, işsizlik maaşı almakta iken, işe giren 1 sene sonra tekrar işsiz kalan kişi daha önce almadığı işsizlik parasını almaya devam eder sanırım. Fakat son çalıştığı ay ücretsiz izini varsa işsizlik parasını almaya engel olur mu ?
  11. A

SGK Dosya Kapanışı

Merhaba Arkadaşlar, bir şubemin 30 ekimde kapatılacağı söylendi muhasebeden. (personel sorumlusuyum) personel çıkışlarını zamanında işyeri kapanışı olarak yaptım. fakat muhasebeden SGK ya dilekçe vermemişler kapanış ile alakalı.(unutmuşlar) Bildiğim kadarıyla 1 ay içinde SGK ya dosya kapanışı...
  12. A

İstirahat Raporu Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, İstirahat raporları ile ilgili danışacaktım.Yardımcı olursanız mutlu olurum. personel 5 günlük rapor alıyor geçen ağustos ayında. aylık bildirgede eksik gün olarak ,istirahatli bildirilmiş ve çalışmamıştır kutucuğu işaretlenmiştir. ancak sistemden rapor onaylaması unutulmuş...
  13. A

Stajyer Çalıştırma

merhaba, eksik stajyer çalıştırdığı için hiç ceza gelen oldu mu ? zorunluluk vardı ancak bu aralar çok fazla stajyer çalıştırma ile ilgili yazı görmeye başladım.