Arama sonuçlarınız

1. I

Kıdem tazminatı alabilir yazısı

'Kıdem tazminatı alabilir' yazısı 01.12.1999 günü SSK'lı işe girdim ve şu an 4217 günüm var, askerliğimi de daha ödemedim. SSK'ya gidip sordum "Sen 08.09.1999 gününden sonra işe girmişsin, 3600 gün ve 15 yıl ile kıdem tazminatı yazısı alamazsın" dediler. Bu doğru mu? İşimden tazminatımı alarak...
  2. I

Yedek parça döküm faturası muhasebe kaydı

Döküm firmalarına kalıp gönderilerek dökümü yaptırılan ürünler hangi hesapta takip edilmelidir?(150-151)
  3. I

Kim doğru söylüyor?

Meslek icabı ekonomi ilgi alanımıza giriyor.Büyük küçük hepimizin bu ülkede yaşananlar hakkında yorumları olmuştur.Seçimler yaklaşırken başka bir sitede bir meslek mensubu abimizin yazısını okudum ve sizlerle paylaşmak istedim.(Herkese açık yazı olduğundan burada alıntı yapmamda sakınca yoktur...
  4. I

İsteğe Bağlı Sadece malullük, yaşlılık ve ölüm sigortası primi ödenmesi

5510 sayılı Kanunun 50 nci maddesine göre isteğe bağlı sigortalı sayılanlardan **a) Malullük, yaşlılık ve ölüm sigortası ile genel sağlık sigortası primi ödeyenler **b) Sadece malullük, yaşlılık ve ölüm sigortası primi ödeyenler;1/1/2010?30/6/2010 tarihleri arasında ödenebilecek isteğe bağlı...