Arama sonuçlarınız

1. S

Temmuz/analiz tahminleriniz?

arkadaşlar analizden nelerden gelir tahminlerimizi paylaşalım. Bu sefer yorumlama gelmez gibi geliyor bana formüllerden gelebilir.
  2. S

Deha kitapçık

dehanın sınav yerinde dağıttığı kitapçık olan var mı arkadaşlar deha dershanesine gidenlerden,, burdan paylaşsa olur mu sorulara bakardık en azından!! ankara ya da istanbul derhaya gidenler yüklerseniz sevinirim..
  3. S

Vergi soru tahminleriniz nelerdir?

bu dönem nerelerden gelir arkadaşlar tahminlerimizi yazalım... ozan hocanın sitesinde özellikle amortismanlara felan yer vermiş??
  4. S

Bir tane amortisman sorusu!! birlikte çözelim..

Araba kiralama AŞ. Aktifinde kayıtlı değeri 5.000 tl birikmiş amortismanı 2.000 olan bir binek otosunu 2010 yılında 6.000 liraya peşin satmıştır ve ortaya çıkan karı yenileme fonuna aktarmıştır. 01.01.2011 tarihinde 10.000 liraya bir binek oto satın almıştır. Bu araç için normal %20 amortisman...
  5. S

Vergiyle ilgili örnek soru çözelim arkadaşlar!!!

.Bir A.Ş nin şüpheli alacakları işlemleri aşağıdaki gibidir: - 01.11.2007 tarihinde aktife kayıtlı değeri 5.000 lira olan senetli alacak yapılan protestoya rağmen borçlusu tarafından ödenmemiştir. - 05.11.2007 tarihinde işletme tarafından dava konusu yapılmış dava konusu yapılan 2.000 liranın...
  6. S

Vergi

arkadaşlar bu dönem ağırlıklı nerelerden gelir..herkes yorumlarını paylaşsın bence şimdiden..bu dönem mali tatil olduğu için sanırım bir soru gelebilir..geçen dönem gelir vergisi hesaplaması gibi ama inanın ozan bingölün kitabını yutucam sınava kadar sanırım. burada antalyada bu işi yapan bir...
  7. S

Denetim ve vergi

vergi ve denetim için kaynak tavsiye edecek yok mu arkadaşlar komisyon hocalarının isimleri bellimi kitaplarını alalım da geçelim yaa.. ozan bingöl vergi ömer duman denetim aynımı yani???
  8. S

Denetim ve Vergi

bu dersler için hangi kaynaktan çalışmalıyız arkadaşlar iki seferdir olmuyorr yaaa 40 da kalıyorum..:((((
  9. S

Denetim ses kayıtları

merhaba arkadaşlar bir ara ankara odasının ses kayıtlarını yüklemiştiniz ordan denetimide yükleyebilirmisiniz vergi çok işime yarıyor hergün dinliyorum en azından
  10. S

Banka sınavları

mali müşavir ruhsatı olan ya da yeterliliğe giren arkadaşlar bankada memur olarak çalışabilr mi mali müşavirlik hakkı elinden gider mi onu öğrenmek istiyorum bilgi veririseniz sevinirim arkadaşlar..
  11. S

Vergi hukuku

bu dönem sizce vergi huk.nerelerden gelir arkadaşlar fikirlerimizi sunalım?? nelerin üzerinde durmalıyız
  12. S

Vergi hukuku kaynağı kafamı karıştırdı??

ben şuanda eray mercanın kitabından çalışıyorum ve kitabın yarısına geldim akıcı anlatıyor ama ozan bingöl deniyor şimdide bu yazar komisyon hocası mı arkadaşlar yardımcı olunuz lütfen bu kitabımı alalım bu dersi şansa bırakmak istemiyorum açıkcası..
  13. S

Vergi hukuku nasıl geçilecek...

kitap adı yada not olarak paylaşalım.arkadaşlar nasıll bir yol izlicez.ben aralıkta ilk defa girdim ve sıfır gelecek eminim.
  14. S

Aralık yeterlilik için tavsiyeleriniz..

bütün derslerini verip smmm olmuş arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz derslerden.kaç saat çalıştınız hangi kaynaklardan çalıştınız yardımcı olurmusunuz...
  15. S

Maliyet dersiyle ilgili önerileriniz..

girmiş olan arkadaşlar ben ilk defa gireceğim.bu dönem sizce ağırlık olarak nereden gelir.tavsiyelerinizi bekliyorum..
  16. S

3-4 aralık yeterlilik sınavına gircek arkadaşlar var mı?

not paylaşalım lütfen, nasıl hazırlandınız kazanan arkadaşlar?Tecrübelerinizi paylaşsın herkes..