Arama sonuçlarınız

1. A

Bağkur ödeme zamanı hakkında

Arkadaşlar,aralık ortasında işe başlayan kişinin aralık ayına ilişkin bağkur prim borcu ne zaman ödenecek? 31 aralık mı? 31 ocakta mı?
  2. A

Şirket Ana Sözleşme Örneği...

slm arkadaşlar Eğitim-danışmanlık faaliyetinde bulunacak ltd. şirket için ana sözleşme örneği gerekiyor,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  3. A

Emekli Çalışan İçin Ücret Bordrosu!!

slm arkadaşlar Acil olarak emekli çalışan için ücret bordrosu örneği gerekiyor,yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar...
  4. A

Damga vergisi mükellefiyeti...

slm arkadaşlar Damga vergisi mükellefiyeti açtırmak için ne yapmamız gerekir ayrıca dilekçe örneği varmı acaba,yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar..
  5. A

Sevk irsaliyesi hakkında.?

slm arkadaşlar, kırtasiyeden alınan sevk irsaliyesinin notere onaylatılması mecburimi acaba...konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yanıt bekliyorum..
  6. A

Nakliye şirketi araç alımı hakında..??

slm arkadaşlar nakliye şirketi kuruluşundan itibaren yaklaşık 6-7 sonra araç alımı yapsa,yani şirket faaliyetine 6-7 ay kadar araçsız olarak devam etse sorun teşkil eder mi.? şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler..
  7. A

Yurt dışı harcırah bedeli..???

slm arkadaşlar ; Nakliye firmasının muhasebesini tutuyoruz,yutdışına çıkan tır şöförünün harcırah bedeli ne kadar ve muhasebe kaydı nasıl oluyor acaba,bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. iyi çalışmalar...
  8. A

Emekli çalışanlarda %5 lik indirim uygulanırmı.?

slm arkadaşlar foruma üye oldum; emekli çalışanlarda % 5 lik indirim uygulanır mı..? bilgisi olan var mı acaba..?