Arama sonuçlarınız

1. I

Son Açılan Konuları Tek Alanda Görebileceğimiz Bir Pencerenin Yapılması

Son açılan konuları tek alanda görebileceğimiz bir pencerenin yapılması formu daha kaliteli ve bağımlı yapacaktır.
  2. I

Şahıs Bilanço Banka Hesabı

Arkadaşlar şahıs bilanço defterinin banka hesabında işletme faaliyetleri dışında yatırdıkları/çektikleri paraları ne yapıyorsunuz ekstreleri tutturuyormusunuz ?
  3. I

Tüm Sigorta Kolları Olarak Giriş Yapılım SGDP ye Çevirmek

İyi çalışmalar, Arkadaşlar, sigorta emeklilik servisinin ve kendi hesaplarımız neticesinde işçi emekli olacak diye işçiyi 10.09.12 tarihinde çıkarttık. Sonra kurum elemanı günlerde çakışmalar var diyerek işçiyi geri gönderir ve işçide bize 25.09.12 tarihinde gelerek durumu izah eder bizde hemen...
  4. I

Sigortalı Taşımacılık Belge Düzeni

dün bir meslektaş bana evden eve nakliye yapan bir müşterisi firmanın "eşya taşırken taşıdığı eşyalara taşıttıranın isteği üzerine sigorta yaptıklarını" ve bu sigorta beledini nasıl kayıt edeceğini sordu cevaplarınızı bekliyorum saygılar,
  5. I

İnşaat Alım Satım Firması

Arkadaşlar cumartesi günü bir firmanın bilançosunu incelerken firma muhasebecisinin 258 nolu hesabı kullandığını gördüm ve kişiye neden 150-151-152-720-730 lu hesapları kullanmadığını sordum ve bir ymm sorduklarını 258 nolu hesabı kullanmaları gerektiğini söylemiş bu kişi kendisi kullanmak için...