Arama sonuçlarınız

1. C

İşe Giriş

ssk işyeri şifresi olan işyerime dalgınlığım nedeniyle posta ile giriş yaptım arkadaşlar bununla ilgili bir cezai müeyyide varmı?
  2. C

Örnekli Şirket Kuruluş İşlemleri

merhaba iyi akşamlar arkadaşlar acilen şirket kuruluş işlemleri ile ilgili bir yardımcıya ihtiyacım var. örnekli olursa daha çok işimi görür sanıyorum. teşekkürler şimdiden
  3. C

e-Use Güncelleme

kolay gelsin euse cd lerini nasıl güncelleyebilirim. güncelleme butonunu tıkladığımda sürekli int. bağlı olmadığına dair uyarı veriyor. halbuki int. bağlı. güncelleme yapmam için önerisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum.
  4. C

5510

5510 SAYILI KANUN HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR KONUYU AÇABİLİRMİ?
  5. C

e-Use

arkadaşlar ben 2006 ocakta staja başladım şimdiye kadar 2 adet cd geldi 1.cd nin birinci dersini bitirdim. şu e-uselerin ne işe yaradığını bana anlatacak biri varmı? anlamadım ben bunları çalışmak zorundamıyım. Zorundaysam niyeee...... Lütfen biri bana yardım etsin.
  6. C

NE YAPMAM GEREK?

BİR KONUDA ACİLEN YARDIMA İHTİYACIM VAR BİR MÜKELLEFİMİN 2006/10 AY BİLDİRGESİNİ YANLIŞ VERDİM. MÜKELLEFİMİN YANINDA SİGORTALI GÖZÜKEN İŞÇİYE BANKA İŞLEMLERİ NEDENİYLE YÜKSEK TUTARLI BİR BORDRO LAZIMDI VE DÜZENLEYİP VERDİM FAKAT BORDROMU DÜZELTMEYİ UNUTTUM VE MAALESEF BİLDİRGEMİ GÖNDERDİM ŞİMDİ...