Arama sonuçlarınız

1. 1

SSK işyeri açılışından önce verilen işegiriş

günaydın üstadlarım bir müşterimin ssk iş yeri açılışından önce işe giriş bildirgesi verdim. bunun nedeni olarak vergi dairesi yoklama fişini baz aldım. ama ssk bana ceza kesmiş bu cezaya itiraz veya indirim talep edebilir miyim.
  2. 1

GMSİ yanlış beyan

merhaba üstadlar 2011 yılında müşterimin kira beyanını eksik vermişin ne kadar bir ceza öderim. bana acil olarak cevap verebilir misiniz.
  3. 1

İhracatın kdv beyanı kümülatifine işlenmemesi

günaydın üstadlar ben geçmiş dönemde işlemiş olduğum ihracatın kdv beyannamesinde 42.satıra yanı kümülatife işlemeyi unutmuşum bir sorun teşkil eder mi? ikincisi tekrar ihracat var onu kümülatife işlediğimde beyanda hata oluşuyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.
  4. 1

İşçi prim ve ikramiye

merhabalar üstadlar işçiye verilen prim ve ikramiyeleri nasıl yevmiyeleştirbilirim. gider olarak göstere bilirmiyim. bana kısa sürede dönerseniz sevinirim:)
  5. 1

Ba Bs fromları

aüstadlar ben ba ve bs yi zamanında ver dim ama sonradan eksik verdigim ortaya çıktı bir cezası varmı ne yapmam lazım acil olarak cevap verebilir misiniz.
  6. 1

Fazla yazılan ind.kdv nin düzeltilmesi

günaydın üstatlar geçen ay bir faturanın ind.kdv sini fatura tutarından daha fazla yazmışım ve beyanı verdikten sonra hatayı buldum bu beyandaki kdv yi nasıl düzelticem bana yardım eder misiniz? şimdiden teşekkürler
  7. 1

SSK işyeri nin ödedigi prim gün sayısı

merhaba üstadlar bir mükellefim sgk ya ödemiş oldugu bir yıllık prim gün sayısını soruyor. bu nerden ögrenebilirim.? şimdiden teşekkürler
  8. 1

SSK Kısmi bildirge verilmesi

merhaba üstatlar biraz acil olarak ssk da çalışanın kısmı hizmet bildirgesini verebilir miyiz ay içinde nasıl
  9. 1

Net kira ücretinden bürüt bulma işletme defteri tutan mukellefte

merhaba arkadaşlar işletme hesabında defter tutan mükellefimim kirası net üzerinden hesaplandi bana hesaplamasını yazarmısınız.
  10. 1

Ssk' da işten çıkarma süreleri nasıldır.?

merhaba arkadaşlar ssk dan hangi sürelerde işten çıkış yapabiliriz. birde aynı gün çıkış yapabiliyormuyuz. yapamıyor isek cezası ne kadar.