resim

Arama sonuçlarınız

1. I

Odaların Ruhsat Bedelleri Ne Kadar ?

arkadaşlar bulunduğunuz illerin ruhsat bedelleri ne kadar yazarmısınız. AFYON ODAYA:609 ÇALIŞANLARA KAYIT:300 TURMOB:1755 MALİYE: 537 TOPLAM 3200 TL
  2. I

16 Mart Maliyet İşçilik Sorusu?

ARKADAŞLAR İŞÇİLİK SORUSUNU HERKES FARKLI ÇÖZMÜŞ soruda işçi ve işveren kesintilerinin tümü endirek diyor şimdiye kadar çözdüğümüz sorularda genelde hep işveren diyordu b.e kurumu hepsini 73 a atmış d.h farklı çözmüş soruyu bana da bilgenin ki doğru gibi geliyor yada soruda bir...
  3. I

Denetim ,Vergi, Maliyet Kitapları Veriyorum

Elimde denetim ömer dumanın maliyet yurdakulun vergi ozan bingölün kitapları var ayrıca dersane kitapcıkları var isteyene kargo edebilirim. Lütfen imkanı olmayanlar istesin
  4. I

Vergi Hukuku Ders Notları Paylaşım

arkadaşlar ankaradan serkan bana ders notlarını gönderdi 1-2 gün içinde taratıp isteyenlere göndereceğim
  5. I

Dershane Notlarını Paylaşmak İsteyen

kazanan arkadaşları tebrik ediyorum . ben staj başlatmayı izmirden bir arkadaşımızın dersane notlarını bana göndermesi ile kazandım. yaklaşık 18 kişiye fotokopi yapıp çoğaltarak gönderdim. 12 tanesi ilk seferde kazandı gerçekten güzel notlardı. şimdi aynı şekilde yeterlilik notları olan varsa...
  6. I

Staj Dosyası Eksik Evrak

arkadaşlar staj dosyasında eksik evrağı olan varmı mesela serbest meslek makbuzu eksik olursa staj uzarmı başından geçen arkadaş varmı