2018/1 Smmm Yeterlilik Sınavı

İstanbul odası stajyer sayısı kalabalık bir oda hemen Moral bozmayalim geçen sınavda Son dk bile aranan bir arkadas olmuştu. Bende henüz aranmadım.

Arkadaşlar 212 aradı sonunda çok mutluyum. İSMMMO'dan arıyorum müsaitmisiniz diye sordu. Müsaidim Hayırdıııırr dedim hayır hayır dediler. Mesleğe hoşgeldiniz diyerek tebrik ettiler. Darısı emek veren herkesin başına. İnşallah kazananlardan olursunuz.

arkadaşlar aramayı odalar neye göre yapıyorlar harf sırasına göre mi?
Birde 7/7 yapanları mı arıyorlar sadece. kolay gelsin.

eger soy isim alfebetik sırasına göre arıyorlar ise ; yakındır kalp krizi geçirmem.. y ile başlıyor.. henüz aranmadım... odayı arayıp beni neden aramadınız demek istiyorum

Al benden de o kadar Nur Marika. Benim soyadım g ile başlıyor ama arananlar (çevremde de öyle) a-b, yani bu yaklaşımla gidiliyorsa sabahtan beri b’ye ancak gelinmiş:/ Dolayısıyla umudu kesmeyelim herkesi arayamıyorlardır belki

İnsanda başarma sevinci bile kalmaz hale geliyor bu sekilde 2 ay ayrı bekle açıklanacağı gün ayrı bekle aramakla gecirecekleri zaman yerine sisteme erkenden yükleseler elimizde tel ve stres olmayacak bu kadar

Merhaba , sınavları verenlere hayırlı olsun, tebrikler. Ben 2 tane geçerim herhalde . ağustosta tamamlarım inşallah. Hangi kaynakları tavsiye edersiniz?

Sukurler olsun benimde bitti arkadaşlar istanbul oda 5 é kadar aramalara devam edeceklerini söyledi. Hepinizin geçmesi dileğiyle.