07-08 Temmuz SMMM Sınav Sonuçları!!!

Mrb bakalım bu sınav sonuçlarının açıklanmasıdada 17-18 mart daki gibi 2 Ayı geçecek mi gerçekten beklemek çok sıkıcı olacak.
Benim gibi tek dersi olan arkadaşlar hele daha sabırsız olacaklar eminim ki.İnşallah herkes beklediği sonucu alır ve amacına ulaşır herkese başarılar.
Sizlerinde Yorumlarınızı bekliyorum sınav açıklanana kadar paylaşırsak sevinirim şimdiden tşkler Kolay gelsin...

Ynt: 07-08 Temmuz SMMM Sınav Sonuçları!!!

geçen sene temmuz sınavları ağustos da açıklanmıştı.doğru hatırlıyorsam.bu sene de inşallah erken açıklnır da bu sıkıntıdan çabuk kurtuluruz.

Geçen sene temmuz sınavları ağustostamı açıklanmıştı???? Cidden yanılmıyorsan eğer acaip bir olay bu. İnşallah bu senede böyle olur. Bu arada SMMM adayı arkadaşım. Benim de tek dersim. martta girdiğimde 7 dersin 6 sını vermiştim. Tek denetimdedn kaldm. Şimdi de denetime girdim ve 4 sorumun 4 üde doğru ama maddeli olanların tamamını yazmadığım cevaplarda var. Birazda uzun cevapladım yani sayınız dediklerini hem saydım hemde açıkladım. İnşallah fazla yazdım diye puan kırmazlar ve geçerim.

Arkadaşlar bu arada dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama bu sınavda bazı kişiler tam ihtiyacı olan notları alıyorlar. Örneğin 59 gerekiyorsa 59 alıyor . Acaba hocanın önünde bir liste mi var. Kaç dersi kaldığını gördüğü yada kaç alırsa geçeceğini bildiği bir listemi var. Yoksa böyle nokta atış yapamaz hoca. Bu konuda düşüncesi olan varsa lütfen paylaşsın bizimle.

malii77 ' Alıntı:
geçen sene temmuz sınavları ağustos da açıklanmıştı.doğru hatırlıyorsam.bu sene de inşallah erken açıklnır da bu sıkıntıdan çabuk kurtuluruz.

ben daha geç açıklandı diye hatırlıyorum. eylül ortaları gibi acıklanmıştı gecen yıl..

Arkadaşlar ben ded ilk defa sınava girdim ve eğer yazımdan kağıtlarımı okurlarsa 5 veya 6 ders vereceğimi düşünüyorum bir de bizim sınavlar çok geç açıklanıyor inşallah biraz erkene alırlar sınav sonuç listesi olmadığını düşünmek istiyorum

geçen yılki temmuz sınav sonuçları sınavları okuyanların tatilde olmaları münasebetiyle yaklaşık 75 gün içinde açıklanmıştı. benimde tek dersim var ve son hakkımdı vergi mevzuatı ama istediğim gibi iyi geçti. yani sonuçları bekleyen arkadaşlar bu yıl sonuçlar ramazan ayı içinde açıklanacak (ramazan 13 eylülde) gibime geliyor.

60 günü geçirmemeleri gerekiyor ama yinede belli olmaz. İnşallah hepimizin beklediği sonuçlar gelir................

Arkadaşlar sınavın üzerinden yaklaşık 37 gün geçti herhangi bir duyum alan arkadaşımız vvarmı sonuçların açıklanması ile ilgili ?

60 günü dolduracaklarmı yine yoksa ?

Evet,
öyle gözüküyor

arkadaşlar geçen sene eylülün ilk haftası açılandı giren arkadaşlarımdan hatıladığım kadarıyla ama inşallah daha erken açıklarlar hemen çalışmaya başlarız

Eylülün ilk haftası mı....? Bundan eminmisiniz?
Birtürlü öğrenemedim geçen seneyi...

zaman geçtikce gerilim artıyor.artık açıklansada kurtulsak bu stresten.bir kere olsun sürenin bitiminden önce açıklasalar ne olur sanki.

Sayın SMMM adayı arkadaşım. Tesmere telefon açıldı ve Eylülün 2. haftasında açıklanacakmış. Bu arada senin tek maliyet dersin verdı ve 2 sorunda sanırım doğruydu. Bence heyecenlanman gereksiz nasıl olsa sen aldın belgeyi. Gerek yok bu kadar telaşa.

Günaydın arkadaşlar ve rumpeltinski benim bu başlığı açmam da ki sebeb kazanıp kazanamadığımı merak ettiğim den veya şüphem olduğundan değil.Bugün 50 gün dolacak sınava gireli öbür sınava girecek arkadaşlar sonuçlar belli olmadan neye göre hazırlanacak bu kadar geç kalınması neden bunların sorgulanması için açtım bu başlığı aslında herkes böyle kuzu kuzu bekler tepkisini dile getirmesse 2 ay beklemeye alıştıracaklar bizden sonra gelenleri.Önceden 2 Ayı doldurmadan açıklarlardı genelde neyse bütün sınava giren arkadaşlar için hayırlısı olsun ama eminimki beklemekten strese giren çok arkadaşım var.
Herkese kolay gelsin umarım hak edilen sonuçlar alınır ve bizden sonrakiler daha adaletli bir sınav sistemiyle hazırlanır ve bilinçli meslek mensubu olma yolunda güzel adımlar atarlar.İyi günler..

[email protected]

Eylül ün 2.haftası çok geç değilmi ya nasıl bekliycez offfffffff sıkıldım artık beklemekten bir an önce açıklasalar yaaaaa

Arkadaşlar bir duyum aldım sonuçlar hakkında tesmeri bir arkadaş aramış tek dersi varmış geçtin demişler ama doğruluk payı nedir bilmiyorum.

Odayı aradım tesmer bilir dediler , tesmeri aradım odaya sorun dediler.

Sizlerde arayabilirseniz belki en azından ne zaman açıklanacağı hakkında bilgi alabiliriz.

Bilgi alan arkadaş olursa lütfen bizide bilgilendirsin.

Allah hepimizin gönlüne göre sonuçları verir inşallah ............

değerli arkadaşlarım,
kesin bilgiye sahip olmadan böyle mesajlar yazmayalım.tesmeri aradım komisyon çalışmalarını bitirmedi dediler....
ya sabır...........

birde karşı tarafı düşünün durmadan çalan telefonlardan ne haldedirler. kafası bozulan biri başından savmak için o şekilde cevap vermiş olabilir. (yasal süre bittikten sonra telefon bombardımanına tutmak hakkınız ama şimdilik sabır...)

arkadaşlar biraz önce tesmeri aradım,sınavın açıklanması yasal süreyi geçer mi diye sordum.Bu dönem geçmeyebilir ama kesin de değil dedi.Büyük bir ihtimalle erken açıklayacaklar ama bu önümüzde ki hafta olur herhalde.
allah sebır versin herkeze.

Değerli arkadaşım aykut111

Dikkat ettiysen kesin bir bilgi demedim kimsenin tansiyonunu yükseltmek istemem sadece paylaşmak istedim o kadar.

Mecburen sabredicez yapacak bir şey yok ....

Allah hepimizin gönlüne göre versin ....