fonradar

1 sıra no'lu bilgisayarlı muhasebe programları standartları

arkadaşlar kolay gelsin yahu bu olayı özetle anlatabilecek bir arkadaş varmı tam olarak bu olay nedir ve nezamana kadar uygulamaya geçilmesi gerekiyor. taslağı defalarca okudum ama pek birşey anlamadım. iş yoğunluğundan olsa gerek ne olur şunu birisi bana özetlesin.

sayın ayaşar; üstad muhakkak mevcuttur zaten mevcut olmasa bu tebliği yayınlamazlardı tebliğin yayınlanış amacı bu zaten ama neden bu forum var ve neden yardımlaşma var ben anlayan bir arkadaşımızın bana özetlemesini rica ettim. dikkat ederseniz sorumda tebliği defalarca okuduğumu ama tam olarak bir şey anlamadığımı söyledim. siz bana ister geri zekalı diyin ister herhangi bir şey sadece bunun için yardım istemiştim ama çok sağolun üstad çok yardımcı oldunuz.

sn , ismailyardim

beni yanlış anladın Bu konu forumda daha önce görüşüldü Arama yaparsan istediğin bilgilere ulaabilrsin .
her seferinde aynı konulara yani başlıkların açılmaması taraftarıyım ve bunu her seferinde de forum yönetimi dile getiriyor .. Önce arama yapalım lütfen Zaten forum çok kapsamlı ve her yeni tebliğ burada mutlaka görşülüyor.