fonradar

1 Şubat 2012 Antalya SMMM Odası Ruhsat Töreni

atellia

Katkı Sunan Üye
Merhabalar,

Son dönem SMMM ruhsatı almaya hak kazananlar için nihayet 1.Şubat.2012 saat 15.00'de Antalya SMMM Odasından ruhsat töreni yapılacaktır. Bugün aramalar yapılmış. katılacak olan var mı ?

Ynt: 1 Şubat 2012 Antalya SMMM Odası Ruhsat Töreni

son dönem derken hangi dönemden bahsediyorsunuz, temmuz mu ?

Evet Temmuz sınavında geçenler için.

atellia ' Alıntı:
Merhabalar,

Son dönem SMMM ruhsatı almaya hak kazananlar için nihayet 1.Şubat.2012 saat 15.00'de Antalya SMMM Odasından ruhsat töreni yapılacaktır. Bugün aramalar yapılmış. katılacak olan var mı ?

Bu demek oluyor ki 3-4 Aralık sınavını kazananlar bugün yani 1 şubat 2012 de bu tören yoğunluğunda aranmayacaklar. Belki yarın aramalar yapılmaya başlanır. Zaten Cuma da sınav açıklanıyor.

Bugün Antalya odası olarak törenimiz düzenlendi ve belgelerimizi aldık. Tüm meslektaşları tebrik ediyorum. Sağlıklı ve hayırlı,bol kazançlar diliyorum. Darısı diğer aday meslek mensuplarının başına diliyorum.

Törenden bazı notlar iletmek istiyorum:

Yaklaşık 20 kişi SMMM Yeterlilik sınavlarını geçerek; 15 kişi de Özel SMMM sınavlarıyla meslek mensubu olmaya hak kazanmış.

Ayrıca Antalya Odası olarak TTK,Kobi,UFRS,Bağımsız Denetçilik eğitimlerine katılmak isteyen yaklaşık 1250 meslek mensubu başvurduğu ve bu sayının gerçekten son derece güzel olduğu ifade edildi.

Eğitimlerin Şubatın ikinci yarısında programlanıp en geç mart ayında ilk etap eğitimlerin başlayacağı ayrıca başvuramayan mensupların hala online başvuru yapabileceğini ancak bu dönem değil bir sonraki dönem eğitimlerine katılabilecekleri bildirildi.

NOT: Yarın, sınav sonuçlarının odalara bildirileceğini ve meslek mensubu olmaya hak kazanan adaylar oda başkanlıkları tarafından aranacakmış.

Antalya odası neden özel smmm'lerle bizlere aynı anda ruhsat dağıtıyor bende bunu anlamıyorum. Gerçi yayınlanan fotoğraflarda genç insanların özel smmm olmadığı çok net anlaşılıyor ama yinede törenleri ayrı yapılsa daha iyi olur.

Ayrı yapılsın. Sinirlerimiz bozulmasın...