fonradar

1001 dilek

tugba_cag

Katkı Sunan Üye
Merhaba arkadaşlar.. Aşağıdaki linkte yoksul çocuklar yaşantılarını, ailevi durumlarını, çok paraları olduğunda neler yapacaklarını ve dileklerini çok masum bir mektupla Deniz Feneri Derneğine göndermişler. Ve isteyen herkes ufacık bir çaba ve küçük bir meblağ ile onların dileklerini yerine getirebiliyor. Ne dersiniz belki bizde bir tanesinin dileğini yerine getirebiliriz...

http://www.1001dilek.com/

kankiciğim senden de bu beklenirdi. Her zaman birilerine yardım ediyorsun. Böyle bir şeyi bizimle paylaştığın için tşk. ederim sana. Saygılarımla önünde eğiliyorum.

Arkadaşlar açıkçası bu kadar az ilgi gösterileceğini düşünmüyordum. 3 günde mesajım sadece 47 kez okunmuş.Siteye seçtiğiniz dilekle ilgili para bağışında bulunuyorsunuz, dernek de o parayla çocuğun istediği şeyi alıyor ve adresine götürüyor. Avrupa'da "charity" denilen bu yardım organizasyonları köşe başlarında ofis açacak kadar gelişmiş. Onlar bizimde kardeşlerimiz, çocuklarımız. Kampanya 23 Nisan akşamı son bulacak. Ve Sevgili Ahmet, yazdıkların için teşekkür ederim...

Neden Bu kadar ilgisizsiniz arkadaşlar. Kalp denen şey sizde yok sanırım. Daha ağır konuşmak isterdim fakat neyse kendiniz bilirsiniz

merhabalar,
valla işlerin yoğunluğundan, topic i yeni fark ettim ve herzaman bu tür şeyleri canı gönülden destekliyorum. Allah hepinizden razı olsun...
"Var mı şu dünyada kalan malda yalan,mülkte yalan al birazda sen oyalan beşikten mezara kadar!"

selam ve saygılarımla,

sonuna kadar

bende sonuna kadar destekliyorum çok anlamlı ve yararlı bir topic.. eline , yüreğinize sağlık....

bencede herkesin bu konuda duyarlı ve hassas olması gerekiyor...

herkese iyi çalışmlar