zirve

117 sayılı kdv kanunu

Üyelik
22 Şub 2010
Mesajlar
237
Konum
İSTANBUL
üstatlar selam,

Reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz.Örneğin bir matbaada broşür bastırıp yada digital baskı yaptırıp bunu müşterimizin istediği kurulumlara hazırlıyoruz yada aktiviteler yaparak dağıtıyoruz.yada direk müşterimize yönlendiriyoruz bizim teckifat sorumluluğumuz olmakta mı ?

teşekkürler
 
Üyelik
30 Nis 2008
Mesajlar
3,824
Konum
İstanbul
Ynt: 117 sayılı kdv kanunu

1-117 Nolu KDV Kanunu değil, 117 Nolu KDV Kanunu Genel Tebliği. KDV Kanunun numarası 3065.

2-Reklam ajansınız tebliğin 3.1.2/b bölümünde belirlenen alıcılardan olmadığı için yine tebliğin 3.2.12.1 maddesine göre tevkifat sorumluluğunuz bulunmamaktadır.
 

Benzer konular

Üst