fonradar

17-18 Mart SMMM Yeterlilik Sınavı Sonuçları

• Konbuyu başlatan melikem
  • Başlangıç tarihi
M

melikem

Ziyaretçi
SMMM Yeterlilik Sınavının tahminen ne zaman açıklanacağını bilen var mı?

Ynt: 17-18 Mart SMMM Yeterlilik Sınavı Sonuçları

Bu durumda sınavımızın sonuçları açıklanmak üzere..

Tahminime göre haftaya Cuma günü Mesai bitimine az bi zaman kala açıklanır..........
İnşallah sonuçlar Herkesin Gönlünce Olur...

ARKADAŞLAR HER ZAMAN İNSANI MERAKTAN ÇATLATIYORLAR.. O YÜZDEN ACELE ETMEYİN. BAZEN 60 GÜNÜ GEÇİRİYORLAR.

eee hadi artık ama acıklayında digerine calısmaya baslayalımççç :) :) :) :D

Ben bugün aradım Tesmeri daha bilgiler gelmemiş. Bazen 60 günü de geçebileceğini söylediler.
Yarın belki diyorum ama olmadı haftaya mutlaka açıklanır. Biraz daha sabredelim.
Hepimiz için iyi haberler olur inşallah :)

Az önce Tesmer ile görüştüm haftaya açıklanacağını söylediler. Bir haftayı daha aldılar.

Bekleyelim bir hafta daha....

arkadaşlar anlaşıldı tesmer bu sınavı kaldıramıyor artık.Onun için dava yoluda açılmış oldu 2 ayda sınav açıklama dünyanın neresinde var.cağdaş bir kurum dan birileri çıkıp açıklama da yapmıyor.Bu kadar aydın insan günlerdir sınav sonucu bekliyor.Bu kurumun sınavlarına hak kazanmak ayrı bir dert sınav sonucunu ögrenmek ayrı bir dert.Nedir bu çektigimiz arkadaşlar.anamız daha ne kadar ağlayacak.................

arkadaşlar haftaya kaldı sonuçlar odaya henüz gelmemiş bile sonuçlar açıklanmadan odaya gönderiliyor ilk girişte hepsini verenler oda başkanı tarafından aranıyor. haftaya kaldı :(((

ve zaman daraldıkca stres artıyor bu evimize ve iş hayatımıza yansıyor.sabahtan beri gerginim yuzum gulmedi.hastamısın diyenler oldu?aslına bakarsan bilmeyen birine tuhaf gelir bu kadar abartmayın falan diyebilir ama bu işin içne girmeyen bunu bilemez.vergiden bidaha kalmak istemiyorum bu ikinci girişimdi 2dersim vardı maliyetten gectim sanırım ama vergiden tereddutteyım ne istediklerini bilemiyorum ki yapıyorum yazıyorum ama...hayırlısı olsun napalım..
ama bari cabuk acıklasalar bizde yavas yavas calıssak kasmasak bu sıcaklarda demi ama bu haksızlık ya valla yeter yani...

Merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım. bende mart döneminde ilk sınavıma girdim. 7 dersten geçebilirimde , kalabilirimde.. : ) ama bi gerçek varki herşey bizim için, o yüzden sıkmayalım kendimizi fazla, bu sınavda olmassa bidahakinde, ilk seferde verenlerin başı göğemi eriyo :) ( annem öyle diyoda ) rahat olalım, neler hissettiğinizi çok iyi anlıyorum, benimde son bir haftadır gece gündüz aklımda, ama 3 günlük dünyada en değerli varlığın kendimiz olduğunu düşünüyorum. zaten herşey olacağına varıyor. klasik sınav, okuyanın birazda insafına kalıyoruz. yani boşverin arkadaşlar geçersek kutlarız, kalırsakkk .. bekle bizi temmuzzz : )

aslında bizim yaptığımız stres geçip kalmak meselesi değil bu sınavda olmazsa diğerinde veririz ama
sınavlar geç açıklanınca bir sonraki sınava çalışma süremiz kısalmakta sınavlar açıklandıktan sonra diğer sınava nerdeyse 1 ay gibi bir süre kalıyor.

Bu konuda kesinlikle haklısın. İşimiz zaten yoğun, bu iş temposunda çalışmaya zaten çok az vaktimiz kalıyor.
Ne yazıkkı bu konudada tesmer sınıfta kaldı. Aslında ciddi bi sorumsuzluk var ve hala profesyonelleşememiş bir kurum : )....

Ayıptır günahtır yaaa
bi sınav için 55YTL almayı biliyorlar ama sınav sonucu açıklamaya gelince
hiç bir hareket yok.

Biraz daha asistan alsınlar biraz daha hızlı okusunlar 1 ay bile çok bu iş için ama
maksat çok iş yapıyor gibi gözükmek herhalde

Belimizin oraya bağlı oluduğunu bildiklerinden dava konusu yapamayacağımızı tahmin ediyorlar

AYIPTIR GÜNAHTIR bu kadar insana
açıklayın bitsin

aldığım son istihbarat sınav sonuçlarını en az 1 hafta daha bekleyeceğimiz yönünde.

MERHABA BENİM TEK DERSİM KALDI MALİYET VERİRSEM RUHSATIMI ALICAM TABİ EĞER SINAV AÇIKLANIRSA İŞKENCEYE DÖNDÜ ARTIK BU İŞ SİTEDEN AÇIKLMA YAPSALAR BARİ O GÜNÜ BEKLESEK ADAM YERİNE Mİ KOYMURLAR NEDİR? ANLAMADIM BÖYLE BİŞEY TÜRKİYE DEOLUR ANCAK PARA ALMAYA GELİNCE TAVİZ YOK SONUÇLARA GELİNCE BİLGİ BİLE VERMİYORLAR.GERÇEKTEN ÇOK YAZIK 60 GÜN GEÇTİ ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI BEKLİYORUZ NE ACİZ DURUMDAYIZ.ŞİKAYET BİLE EDEMİYORUZ.
NE ZAMAN AÇIKLANACAĞI KONUSUNDA BİLGİ EDİNEN ARKADAŞLAR YAZSINLAR BEKLEMEKTEN BAŞKA ÇARE YOK MALESEF...

Arkadaşlar,
Aldığınız istihbaratların kaynakları sağlam mı acaba?