fonradar

17 Aralık sınav sorusu itirazları cevapları hk.

Merhaba,

Arkadaşlar soru itirazların cevapları nasıl oluyor? Ne zaman belli olur acaba?

Ynt: 17 Aralık sınav sorusu itirazları cevapları hk.

TSPAKB'yle görüştüm sonuçların açıklanmasından 3-4 gün önce belli olur dedi yetkili.. ama ne kadar ciddiyetle cevap verdi bilmiyorum??? iptal soru olursa muhtemelen yayınladıkları soru kitapçıklarında yer alan cevap anahtarlarını güncellerler...

ozcanaydinoglu arkadaş haber verdiğin için teşekkürler.

Bir sınavda tek modülden 5 soru iptal olmuştu, bakalım ne olacak.

Arkadaşlar, aldığım bir bilgiye göre 17-18 aralık sınavlarında toplamda 13 soru iptal olmuş...... Herkesin hakkına hayırlısı olur inşallah. kalın sağlıcakla...

Sayın ORN arkadaş 13 soru iptal edildiğini nasıl duydunuz kaynağınız sağlammı eğer böyle bir şey varsa herkes için sınav kazanılmış demektir

Vay canına, bu kadar olduğunu sanmıyorum. Açıksası ben de iptal bekliyorum ama toplam 3 modül için 5-7 olacağını tahmin ediyordum. Eğer ki bunun doğru olduğunu varsayarsak %17 olur, büyük bir oran.
Bu duruma göre mevzuat 4, std 5, denetim 4 olur herhalde.

ben de bu kadar soru iptali beklemiyorum ama inşallah doğrudur :) umudumu iptallere bağladım çünkü..Sonuçlar önümüzdeki hafta açıklanır gibi düşünüyorum, kesin bi tarih bilen var mı acaba..

27/01/2012

Arkadaşlar aklıma bir şey geldi, 13 soru iptal edilsiyse bu toplam SPK sınavlarının olabilir mi ?
Yalnızca bağımsız denetim lisansı yok ki, bakalım ne olacak. ??? :eek:

gitarist34 ' Alıntı:
Arkadaşlar aklıma bir şey geldi, 13 soru iptal edilsiyse bu toplam SPK sınavlarının olabilir mi ?
Yalnızca bağımsız denetim lisansı yok ki, bakalım ne olacak. ??? :eek:

Sizin yazdığınız daha akla yakın.. Sadece bağmsız denetim sınavı için 13 soru iptal edilecekse bu çok büyük oran, mantıklı bakıldığında sınavın bile topyekün iptalini gerekterecek bi durum bence. :eek: sonucu ben de merak ediyorum.

Tabi yalnızca bağımsız denetim sınavının iptalleri olursa herkes sevinecek, bize de bir piyango vursun dimi ama. Sayın eylülduru sizin kaç iptale ihtiyacınız vardı ?

Arkadaşlar, galiba yanlış anlaşıldı. Ben 17 ve 18 Aralık sınavlarında toplamda 13 soru iptal olmuş diye yazdım. Şahsım Gayrimenkul Değerleme Lisansı sınavınada ayrıca girdiğim için 17 ve 18 aralık olarak 2 günüde kastettim. Bilgi kaynağım çok sağlam ama Gayrimenkulde 5 modül var. Muhtemeldirki bu 5 modülden toplam 13 soru iptal olmuştur. Yinede yanlış anlaşılmaya meydan verdiysem özür dilerim.

gitarist34 ' Alıntı:
Tabi yalnızca bağımsız denetim sınavının iptalleri olursa herkes sevinecek, bize de bir piyango vursun dimi ama. Sayın eylülduru sizin kaç iptale ihtiyacınız vardı ?

Valla 13 soru iptali süper olur..dersleri verdiğimiz gibi ortalam tutturma sıkıntısı da kalmaz..insan inanmak istiyor tabii. :)..

Sn.gitarist benim durumum biraz vahim açıkçası..mevzuttan şöyle bi 4-5 soru iptali olursa ancak-daha önce olduğu gibi- sınavı verebilirim :(..tabi bununla birlikte ortalama tutturmak için denetimden de 78 alabilirsem..açıkçası mevzuat şu zamana kadar girdiğim en kötü sınavımdı :(

Sn. eylülduru büyük ihtimalle bende veremiyorum, açıkçası çok ümitli değilim.
Bundan sonraki sınavları beklemeliyiz, bakalım neler olacak.

nasıl olur da 13 sorunun iptali söz konusu olabilir bana hiç mümkün gelmiyor ama iptaller ne zaman belli olur bilmek isterdim .

Arkadaşlar tek bir sınavdan hiç 13 soru iptal olur mu yapmayın lütfen siz SPK sınavlarına girdğinizin farkında değilsiniz sanırım. :) Tüm modüllerde ancak 13 soru olabilir. SPK mevzuatına belki 1 soru düşer..

anlamsız şeyler tartışmayın bu soruları hazırlayanlar da insan hata olabilir ama 13soru hataçöıkması skandaldemektir. Hoşgörülü olmak lazım

Dilerim herkes için hayırlısı olmuştur. Toplam 9 soru her dersten 3 soru iptal edildi hadi geçmiş olsun

İtirazlar sonucu iptaller tamam, şimdi de, soruları doğru mu işaretledim,
doğru mu hatırlıyorum, soruları kafamı çok meşgul etmeye başladı, biran önce sonuçları açıklasalar ve geçmiş olsam diye dua ediyorum, valla Üniversite sınavı kadar stres yaptım:(