fonradar

17 Mayıs Sınav Sonuçları 16-17 Mart Sınavına Girenler

Merhaba arkadaşlar, 17 mayısta açıklanacak mı, bir uzama olmaz inşallah, heycanla bekliyoruz, özellikle vergi hukukunun sonuçlarını bekliyorum şahsen, 1 sorunun cevabını doğru bulup, l soruyu uzaktan yakından sallayıp, l sorununda birazını doğru yaparak 50 alabilirmiyim diye onu düşünüyorum.Hakkımızda hayırlısı.

Bende ilk defa girdim uzama olucağını düşünmüyorum ama hangi dersten geçtim hangisinden kaldım kestiremiyorum belkide hepsinden kaldım ders çalışmak içimden gelmiyor fakat sınav sonuçları açıklanıncada yeni sınav için geç kalmış olucam :ıslık:

hayırlısı betül hanım, ama kesin kaldığınıza emin olduğunuz dersler varsa, şimdiden başlayın,çünkü zaman çok az bildiğiniz gibi.

evet arkadaşlar az kaldı heyecan dorukta inşaallah perşembe veya cuma açıklanır.İnşaallah herkes emeğinin karşılığını alır bu sayfayı güncel turmakta fayda var.

inşallah arkadaşlar, perşembe açıklansa,ona bile şükür, her gün bir umutla bakıyorum belki erken açıklarlar diye, hayırlısı,o günü iple çekiyoruz, şahsen 2 dersim kaldı 3.girişim :(

16 mayıs perşembe günümü öğrenirim yoksa 15 mayıs çarşamba günümü ! bu hafta böyle heyecanlı bi bekleyişle geçecek, gün önemli değil aslında önemli olan tesmere bestemi yapacağım yoksa teşekkürmü edeceğim :)

16 mayıs perşembe günümü öğrenirim yoksa 15 mayıs çarşamba günümü ! bu hafta böyle heyecanlı bi bekleyişle geçecek, gün önemli değil aslında önemli olan tesmere bestemi yapacağım yoksa teşekkürmü edeceğim :)

Benimde 16 - 17 mart ilk girişim .. sonuçlar çok geç açıklanıyor neye çalışacağım kestiremiyorum.. sonucu açıklanmamış bir sınava çalışmak güç oluyor neyden kalacağım belli maliyet muhasebesi mesela ama genede bir umut bekliyorum :) ... tavır olarak sonuçsuz bir sınava hazırlanmak zor.. ben her gün sabah kalkınca beste yapıyorum arkadaşım .. bestelerim genelde + 18 üstü oluyor.. meslekle başlayıp tesmerin sınav siztemiyle gidiyor.. ucu açık ...

umarım iyi bir sonuç alırız sizin üzerinizden tüm arkadaşlara başarılar diliyorum , emeklerimizin sonucunu alır mutllu oluruz inşallah.. bu meslekte mutlu olmay o kadar ihtiyaç var ki ...

saygılar...

inşallah arkadaşlar, perşembe açıklansa,ona bile şükür, her gün bir umutla bakıyorum belki erken açıklarlar diye, hayırlısı,o günü iple çekiyoruz, şahsen 2 dersim kaldı 3.girişim :(

Ben erken açıklayacaklarını hiç sanmam.Cumada akşama kadar saatin gözüne bakarız.Allaha şükür en azında son 4 gün.Önümüzü görüceğiz.Kaldık mı geçtik mi soruları biticek

Netlook01 üstadım o güzel ucu açık bestelerine devam et bence :) çünkü hakikaten bu düzen bunu istiyor :) perşembe veya cuma çok da önemli değil önemli olan emeğimizin karşılığını almak benimde vergi ve analiz var analiz %100 vergi tam sınır bakalım 50-55 civar diye bekliyroum inşaallah vermişsizdir yoksa tekrar bu kadar vergi çalışmak benim için çok zor olacak hatta bırakmayı bile düşünüyorum :(

Evet bir gün önce ya da bir gün sonra farketmez önemli olan emeğimizin karşılığını almak. İnşallah hepimiz hayırlısıyla geçeriz...Bitsin artık bu sınav çilesi...

Ben erken açıklayacaklarını hiç sanmam.Cumada akşama kadar saatin gözüne bakarız.Allaha şükür en azında son 4 gün.Önümüzü görüceğiz.Kaldık mı geçtik mi soruları biticek

Stajla birlikte yılda 6 sınav yapıyor Tesmer, bu dönemin farkı ne ki açıklasın. Erken açıklamalarını beklemiyorum da belirttikleri tarih inşallah ileriye sarkmaz.. Bugünü saymayalım 3 gün kaldı :D

Stajla birlikte yılda 6 sınav yapıyor Tesmer, bu dönemin farkı ne ki açıklasın. Erken açıklamalarını beklemiyorum da belirttikleri tarih inşallah ileriye sarkmaz.. Bugünü saymayalım 3 gün kaldı :D

geçtiysen tamam cuma sabahtan aranırsın:) Ama allah korusun sınav sonucunu ögreneceksek 4 gün var

geçen yıl sınav 17-18 martta yapılmış sınavı verenler 17 mayıs perşembe günü aranmış.geri kalanlar ise 18 mayıs cuma günü saat 11den sonra sınav sonuçlarını öğrenmişlerdi.demek ki bizde sınav sonuçlarını cuma günü öğreneceğiz perşembe günü açıklanmasını beklemeyin boşuna tabi tüm dersleri verdiyseniz başka

geçen yıl sınav 17-18 martta yapılmış sınavı verenler 17 mayıs perşembe günü aranmış.geri kalanlar ise 18 mayıs cuma günü saat 11den sonra sınav sonuçlarını öğrenmişlerdi.demek ki bizde sınav sonuçlarını cuma günü öğreneceğiz perşembe günü açıklanmasını beklemeyin boşuna tabi tüm dersleri verdiyseniz başka

Geçtiğimiz aralık sınavlarında başarılı olanları cuma sabahtan itibaren saat altıya kadar aradılar.KAzanamayanlarda altıdan sonra teosta ögrendi.

Benim aranma imkanım yok hepsine verme gibi bir umudum da.Cumayı iple çekiyorum günlerdir.Çok stresliyim :confused:

o konuda ben de rahatım matematiksel olarak bile denetimden geçme şansım yok.ki yanında 3-4 tane daha ders olur sanırım :)