fonradar

17103 Teşvik Düzeltme

Merhaba.
SGK tarafından incelemeye giren firmanın denetim raporu geldi bir çalışanın aralik 2021 tarihli hizmeti 30 gün olarak 17103 ten bildirilmisti.. dosya memuru hizmeti 25 gün olarak düzeltmemizi istiyor.. duzeltmede teşvikli vermemizi talep ediyor... yani 17103 teşvikli 30 gün hizmeti iptal edip yine teşvikli 25 gün hizmet bildirebilirmiyiz? Bunun bir yolu var mı.

Merhaba.
SGK tarafından incelemeye giren firmanın denetim raporu geldi bir çalışanın aralik 2021 tarihli hizmeti 30 gün olarak 17103 ten bildirilmisti.. dosya memuru hizmeti 25 gün olarak düzeltmemizi istiyor.. duzeltmede teşvikli vermemizi talep ediyor... yani 17103 teşvikli 30 gün hizmeti iptal edip yine teşvikli 25 gün hizmet bildirebilirmiyiz? Bunun bir yolu var mı.
Muffetis neden bunu istiyor. Hayir bunu yapmayin, Cunku bir ''IPTAL'' bir ''ASIL'' vereceksiniz. Bu vereceginiz beyannameler 2021 yilina ait olacagindan tarafiniza yuklu bir odeme cikabilir.

Bence konuyu tam burada paylasin. Ona gore bir degerlendirelim. Muffetisten degil SGK'dan boyle bir talep , bir yazi var mi ? Varsa onu paylasin
adam talep ediyor diye yapmayin.

Merhaba.
Merhabalar,

7103 bildirgesi için 5 günlük iptal bildirgesi hazırlayıp 5 günü indirin extra ek vermenize gerek kalmayacaktır.