18-19 Kasım Sınav Sonuçları Açıklandı

Ynt: 18-19 Kasım Sınav Sonuçları Açıklandı

tesmer in sayfasında yok.

ARKADAŞLAR BEN GEÇTİM.. ODA BAŞKANI ARAYIP TEBRİK EDİYOR.. DARISI HAKEDENLERİN BAŞINA..

arkadaşlar ben odayı aradım henüz açıklanmadı dediler (İl kayseri)

MERHABA ARKADAŞLAR SAAT 16:00 GİBİ BENİDE ARADILAR ÇOK ŞÜKÜR GEÇMİŞİM. DARISI SİZLERİN BAŞINA

merhaba,
İzmir-tesmer'den beni de arayıp haber verdiler.Geçenleri aradıklarını söylediler.Çok mutluyum.Darısı sizlere

arkadaşlar antalya odası benide aradı! Belgeyi aldık allahın izniyle! Darısı başınıza :) Resmi olarak sonuçlar salı günü açıklanacakmış

Neden internete vermezler ki? Ilk mesaj yani sinavin aciklandigi mesajini gordugumden beri midemde agrilar basladi umarim sonu hayir olur...Sinavlari verenlere hayirli olsun..Bizede Sali gunune kadar beklemek dusuyor sanirim olmezsek meraktan ogreniriz artik...

Kazanan forum üyelerini tebrik ederim darısı diğer arkadaşların başına.

Sabah açıklanmıştı ama şimdi link çalışmıyor arkadaşlar.Umarım yanlış açıklamışlardırda sabah kaldığımı öğrendiğim dersten geçmişimdir:))

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor,kazanamayanlara da inşallah bir daha ki seferde istedikleri şekilde olur diye temenni ediyorum.Darısı artık bizim de başımıza.herkese ii çalışmalar dilerim....

merhaba arkadaslar
ben kasım sınavına girdim hegun netten kontrol etmeme ragmen ctesi gunu sabah girmeyi ihmal ettim o sırada da acıklanmıs sonuclar ama daha sonra girdim ve halen sık sık kontrol ediyorum kayıt bulunamadı dıyo sanırım herkesinki oyle dimi?peki ne zaman acıklanır?zaman gectikce acaba benim sınavımla ilgili bi problem mi oldu da o yuzdenmi goremiyorum diye dusunmeye basladım.bilgisi olan varsa linkte problemmi var yoksa bende mi aydınlatırmısınz.herkese basarılar diliyorum

Sanırım torpilli olan birkaç kişiye yanlışlıkla zayıf not vermişler onları düzeltmek için çalışıyorlar....Herkesta aynı problem var arkadaşım yani sizinle alakalı bir durum değil...Herkese Allah sabır versin..

AYNI ŞEY BENİMDE BAŞIMA GELDİ SABAH NOTLARI ÖĞRENDİM ÇIKTIDA ALDIMM...AMA TEKRAR GİRİŞ YAPIYORUM KAYIT YOK DİYOR..ODALARA SONUÇLAR BİLDİRİLMİŞ Mİ DİR ACABA? HATALI AÇIKLAMA MI YAPIYOLAR NASIL İŞ BU YAHU ÇOCUK OYUNCAĞIMI OKADAR EMEK VERİYORUZZ...

arkadaşlar bu nasıl bir bekleyiş ne zaman acılacak bu yaaaaaa...su anda sitede bazı degişiklikler var 2006/3 donem sınavı yazan yeri kaldırmıslar heralde tekrar yukleniyor.bekliyoruz......

Ogleden once gorustum TESMER`le sonuclarda yanlislik oldugunu soylediler ogleden sonra yada yarin sabah aciklanacakmis...

ewt cuma günü 17:30 da İsmmmo aradı beni. kazanmışım. cumartesi sabahı nettede açıklandı ama sonra tüm linkleri sildiler. İnşallah bi hata yapmamışlardır. neyse öyle veya böyle kazandım ;D ;D ;D vergi mevzuatı 65 :D :D

Merhabalar,
Bursa SMMMO 'dan sınav sonucumu öğrendim.
İlk girişimde Vergi hariç hepsinden geçtiğim için çok mutluyum
Hak eden herkesin başarılı olması dileğiyle, ;D

BUNLAR NE YAPIKLARINI DA BİLMİYORLAR ARTIK. SINAV SONUCUNA CUMARTESİ BAKTIM, ŞİMDİ LİSTE FALAN YOK. TESMERİ ARADIM "LİSTEYİ DENEME AMAÇLI KOYMUŞTUK TEKRAR KALDIRDIK, MUHTEMELEN BUGÜN AÇIKLANACAK" DİYORLAR. BEN SONUCUMU BİLİYORUM AMA BAKAMAYAN ARKADAŞLARA SONUNA KADAR HAK VERİYORUM, MERAKTAN ÇATLATACAKLAR İNSANLARI..