2-3 Temmuz SMMM Sınavı Başvuru Süresi

ebru şener

Tanınmış Üye

2-3 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılacak SMMM Sınavı Başvuruları 27 Haziran 2011 günü http://sinav.tesmer.org.tr adresinde kapatılacaktır.

Sınav bedelinin bankaya yatırılmasının son günü : İş Bankası (23 Haziran Perşembe)
Ing Bank (22 Haziran Çarşamba)

Hesap Numaraları ve Sınav Bedeli

T.İş Bankası 487 255 Dikmen/Ankara Şubesi
Ing Bank 361 0591 Ulus/Ankara Şubesi
Ders Başına Sınav Bedeli : 70 TL

Başvurularda sorun yaşamamak için son sınav bedeli ödeme tarihlerine uyulmasını rica ederiz.

Ynt: 2-3 Temmuz SMMM Sınavı Başvuru Süresi

ebru şener ' Alıntı:

2-3 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılacak SMMM Sınavı Başvuruları 27 Haziran 2011 günü http://sinav.tesmer.org.tr adresinde kapatılacaktır.

Sınav bedelinin bankaya yatırılmasının son günü : İş Bankası (23 Haziran Perşembe)
Ing Bank (22 Haziran Çarşamba)

Hesap Numaraları ve Sınav Bedeli

T.İş Bankası 487 255 Dikmen/Ankara Şubesi
Ing Bank 361 0591 Ulus/Ankara Şubesi
Ders Başına Sınav Bedeli : 70 TL

Başvurularda sorun yaşamamak için son sınav bedeli ödeme tarihlerine uyulmasını rica ederiz.

Anımsatma için teşekkürler Sayın Moderatör,

Bu kez, itirazlar geciktikçe süreyi defalarca uzatmanın anlamsızlığını görüp makul olanı yapmışlar.

Herkese merhabalar,

Bankya tek ders sınav bedelini ödedim ve internetten başvuruda bulundum ancak sınav giriş belgesi gibi bir belge alamadım. Böyle bir evrak gerekiyormu yoksa yanlızca kimliğimize bakarak mı sınava alacaklar bilen varmı?

kadayif2000 ' Alıntı:
Herkese merhabalar,

Bankya tek ders sınav bedelini ödedim ve internetten başvuruda bulundum ancak sınav giriş belgesi gibi bir belge alamadım. Böyle bir evrak gerekiyormu yoksa yanlızca kimliğimize bakarak mı sınava alacaklar bilen varmı?

smmm online işlemelr menüsünden sınavdan birkaç gün önce sınav giriş belgenizi indirebilirsniz sınavda yanınızda götürmeyi unutmayın

Sınav başvuru tarihinin 1 gün uzatılmasını her snav dönemi olduğu gibi bekliyoruz. Çünkü Tesmer'in bir çok kampanya hesapları açtırarak hatalara ve yanlış anlaşılmalara yol açtığını düşünüyorum.

dün sınv harcımı 2*70 tl üzerinde 140 tl olarak yatırdım. Az önce dekonta baktım ve paranın özel smmm sınavı hesabaına gönderildiğini farkettim. İş bankasıyla görüştüm aradan 24 saat geçtiği için para iadesi veya hesaplar arası virman olmadığını idda ediyorlar. Şu an param Özel smmm sınavı hesabında bekliyor.

Siz siz olun sınav harcınızı doğru kampanya koduna yatırarak dekontunuzu da çok iyi kontrol ederek alınız. SMMM sınavı diorsunuz gişe görevlisi sm ye para yatırıyor.

Çok ilginçtir ki çoğu gişe görevlisi sm-smmm-özel smmm-staj başlama sınavlarının ne olduğunu bilmeyerek karıştırıyor.

Bu arada bu olay başıma geldikten sonra, meslek ünvanımızın Smmm de daha sade bir ifade olan Mali Müşavir ya da daha güzel bir kelimes olarak değişmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ne kadar saçma bir ünvan SMmm migrosun m leri gibi.

atellia ' Alıntı:
Sınav başvuru tarihinin 1 gün uzatılmasını her snav dönemi olduğu gibi bekliyoruz. Çünkü Tesmer'in bir çok kampanya hesapları açtırarak hatalara ve yanlış anlaşılmalara yol açtığını düşünüyorum.

dün sınv harcımı 2*70 tl üzerinde 140 tl olarak yatırdım. Az önce dekonta baktım ve paranın özel smmm sınavı hesabaına gönderildiğini farkettim. İş bankasıyla görüştüm aradan 24 saat geçtiği için para iadesi veya hesaplar arası virman olmadığını idda ediyorlar. Şu an param Özel smmm sınavı hesabında bekliyor.

Siz siz olun sınav harcınızı doğru kampanya koduna yatırarak dekontunuzu da çok iyi kontrol ederek alınız. SMMM sınavı diorsunuz gişe görevlisi sm ye para yatırıyor.

Çok ilginçtir ki çoğu gişe görevlisi sm-smmm-özel smmm-staj başlama sınavlarının ne olduğunu bilmeyerek karıştırıyor.

Bu arada bu olay başıma geldikten sonra, meslek ünvanımızın Smmm de daha sade bir ifade olan Mali Müşavir ya da daha güzel bir kelimes olarak değişmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ne kadar saçma bir ünvan SMmm migrosun m leri gibi.

Bu yazdığınızı okuduktan sonra başvuru yaptım. Neredeyse benim başıma da aynı şey gelecekti. Memur Özel SMMM filan diye mırıldanıp 60 lira isteyince hemen müdahale ettim. Sizden aslında 120 lira almaları gerekirdi diğer hesaba göndermişlerse... Para üstünü mü unuttular acaba, yoksa fazla tutar mı gönderdiler?

Daha sonra TESMER'le de görüştünüz mü ya da sorunu bankayla giderebildiniz mi?

Bankayla görüştüm ve Tesmeri aradılar, dilekçe yazdım. Tesmer kendi içinde hesaplar arası virman yapıp benim başvurumu sisteme kaydetti ben de akşam ders seçimimi yaparak başvurumu tamamladım. Az daha başvurum yanacaktı.

cumartesi günü sadece fnansal muhasebe dersine girmeye karar veridm.
ancak 29 da bitiyor sanıyorudm başvuruları ,,,,,,,,,,,,bitmiş
offfffff
yusuf sürmen geri geliyor diye duyum aldım ama iş işten geçmiş offfffffffffff

nurbanu05 ' Alıntı:
offfffff

sen arkadaşım hangi dersin sınavı ne zaman olduğunu bilmiyorsun.Gelmiş bi de yusuf sürmen geliyor demişsin öyle ortada bilgi yokken sallama zaten insanlar diken üstünde

aazakli ' Alıntı:
nurbanu05 ' Alıntı:
offfffff

sen arkadaşım hangi dersin sınavı ne zaman olduğunu bilmiyorsun.Gelmiş bi de yusuf sürmen geliyor demişsin öyle ortada bilgi yokken sallama zaten insanlar diken üstünde
[/quote

yorumu iyi okuyun lütfen c.tesi karar veridm sınava girmeye. çünkü bir arkadaşım aradı,< bu sınava muhakkak gir . yusuf sürmen geri geliyor diyorlar < dedi. yoksa ben bu dönem hiç bir sınava giremyecektim. ve ben geçen hafta baktığımda 29 da başvuru bitiyor diye bildiğim için o şekilde yazdım. sınava girmeme kararı alan birnin 27 yada 29 olduğuna pek takılmayacağı herhalde bellidir değil mi?
ayrıca ben sallamıyorum. duyduğum kendimce pişman olduğum bir durumu paylaştım. isterseniz siz forumlarda kendiniz yazıp kendiniz yorum yapıun. hoşunuza gitmiyorsa başkalrının ,durumları hakkında bilgilerini okumak.
ve lütfen daha saygılı yazın.

ayrıca sallamadım, hiç bir zamanda sallamak alışkanlığım olmadı.
ve yusuf sürmen nin yada onun gibi sıfırcı hocalarn gelmesini ben de istemiyorum merak etmeyin.
ders çalışma ortamı ve vakti bulamadığı için sınava dahi başvurmayan bir mağdurum bende.
herkese başarılar dilerim