fonradar

2005 KV Beyanı

arkadaşlar 2005 kurumlar vergisi beyannamesi yanlış gönderilmiş bizde düzeltip yeniden göndermek istiyoruz beyanname hazırlama programını nereden bulurum 2005 versiyon olacak yalnız. teşekkürler

Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır. Ayrıca yardım, acil, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar açmak yasaktır.

Ynt: 2005 KV Beyanı

Mevcut e-beyan programında eskiler altından 2005 yılına ait olanı seçeceksiniz.

Önceki versiyonlardan 2.Versiyonu seçmelisiniz, ancak 2005 Yılı internetten gönderilemiyor.Bilginiz olsun.
Ya elden dolduracaksınız yada 2.Versiyon ile doldurup, beyannameyi onaylamadan önce çıktısını alıp, iptal edeceksiniz.

Kolay gelsin.

Bu başlık yine insaflı..ben soru ile konu başlığı alakasız nice konular gösteririm size :)

sayın zindan, 2005 neden internetten gönderilemiyor çok ilginç, 2005de internetten gönderiyorduk ??

smmm-ankara ' Alıntı:
sayın zindan, 2005 neden internetten gönderilemiyor çok ilginç, 2005de internetten gönderiyorduk ??

Nedenini bilemiyorum.Evt 2005 internetten verildi ancak, düzeltme olarak gönderilemiyor, sistem müsade etmiyor.!
Aklıma gelen tek neden, belki zamanaşamına girdiği için, alınmıyor olabilir.!
Bende bu şekilde iki tane düzeltme verdim vergi dairesine.

İnternetten düzeltme beyanı verilmesine izin verilen tarih daha sonraki bir tarih olduğundan olmasın!

hımm bu mantıklı, bundan olabilir, zamanaşımı yılsonunda çünkü.